🔗 Аналізатори посилань

Які аналізатори використовуєте в роботі? Крім класики типу Google Search Console (далі GSC), Ahrefs і Majestic є ще непопулярні сервіси, які допоможуть знайти посилання на ваш ресурс (або не ваш), а також проаналізувати їх якість.

  1. У випадку з GSC, ми можемо побачити тільки посилання на наш сайт. Як застосувати на практиці? Хоча б раз на півроку берете всю посилальну масу, яка показується в GSC, відкриваєте кожне посилання ручками і вирішуєте, якісне вона чи погана. Якщо погане, то знімаєте, якщо є можливість. Якщо зняти не можна, то використовуємо файл Google Disavow Links (далі GDL).
  2. В ахрефсі купа можливостей. Аналіз і порівняння сайтів конкурентів, самих ключів, анкор-листів сайтів і т.д. напевно, цей інструмент повинен бути у кожного SEO-фахівця. Сам в роботі з посиланнями використовую тільки ахрефс, тому буду порівнювати інші сервіси з ним.
  3. Majestic — аналог ахрефса. Дешевший. Більше сказати особливо нічого.
  4. LinkResearchTools – ще один аналізатор, про який мало хто говорить. Функціонал стандартний. Також як і у ахрефс є тестовий період за 7$.
  5. SemRush — тут можна побачити зручну розбивку категорії посилань, для швидкого визначення тематик. Показуються типи посилань у фреймах і форм. Стандартний функціонал безкоштовний. Буде приємним доповненням для аналізу посилальної маси конкурентів. За відчуттями інтерфейс працює швидше ніж у ахрефса. Можна з інтерфейсу відразу відправляти посилання вебмайстрам для зняття.
  6. Moz Link Explorer – є безкоштовний 30 денний тест тарифу Pro. Можна аналізувати 5 доменів одночасно. Також є аудит сайту (як в ахрефс).
  7. Free Backlink checker – ще один безкоштовний аналізатор.
  8. OpenLinkProfiler – є цікавий розділ Link Disinfection, через який можна автоматом відхилити всі погані посилання в GDL із заданим порогом спамності (на думку самого сервісу). Також є розділ з визначенням тематичності вхідних посилань, розбивка за типами посилань, показник віку посилань. Для отримання звіту в PDF потрібно попередньо зареєструватися.
Оцініть статтю
Додати коментар