😎 Безкоштовні фотостоки

Зберігайте собі, щоб вони завжди були під рукою:

  • FREEPIK (ru.freepik.com) у фотобанку зібрані вектори, фото і зображення в растровій графіці, PSD. Багато векторних картинок, виконаних професійно: такі підійдуть для створення дитячого контенту. На сайті велика колекція іконок, які можна використовувати для контенту в IT-сфері (відео, інфографіка, презентації, пости). Якщо ви готуєте контент для IT-сфери, рекомендуємо подивитися колекцію іконок у FREEPIK. Щось точно підберете.)) На FREEPIK є шаблони запрошень листівок, календарів, чеків, супровідних листів, банерів для Ютуб. Є чим надихнутися, а потім скинути разом з ТЗ дизайнеру у вигляді прикладу)
  • PEXELS (pexels.com) тут зібрані естетичні, стильні картинки з приглушеними кольорами. Саме такі раніше називалися “ламповими”. Функціонал фільтра включає три категорії: орієнтації, колір, розмір. Цього вистачає, щоб знайти картинку під запит.
  • UNSPLASH (unsplash.com) схожий на PEXELS: схожі лампові фото з професійною обробкою, красивими тінями і виграшними поєднаннями кольорів. Фото розбиті на добірки: архітектура, мода, текстурні, природа та інші. Такі фото підійдуть для оформлення комерційного блогу або експертного блогу про моду, стиль, Дизайн, психології.
  • PICJUMBO (picjumbo.com) всі фото безкоштовні. Коли ви завантажуєте зображення, вам пропонують подивитися Схожі картинки, які сподобалися іншим. Трапляються класні варіанти. На цьому ресурсі ви зможете завантажити безкоштовні фони для оформлення презентацій, постерів, створення Stories, банерів в соцмережах. Є безплатны матеріали для дизайну (шаблони, макети).
  • FREESTOCKIMAGES (freestockimages.ru) великий вибір картинок, векторів, багато категорій. Не всі фото відрізняються якістю, адже завантажити зображення на цей ресурс може будь-хто.

Ресурси для роботи зі зображеннями

Зібрали безкоштовні програми для роботи з графікою і фото з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

  • PIXLR (pixlr.com) Широкий функціонал: можна змінити розмір, обрізати, додати підкладку на текст. Є елементи, які можна додати на зображення. Відрегулювати світло, контраст, експозицію, поміняти тон. Є шаблони для оформлення картинок в соцмережах і на Ютуб.
  • BEFUNKY (befunky.com) зрозумілий інтерфейс, Багато функцій: згладжування, розмиття, нахил, рівні, відтінок. Можна використовувати різні ефекти: чорнило, картина маслом, гуаш, малюнок ручкою, мозаїка та інші. Великий вибір рамок для зображень.
  • FOTOR (fotor.com) можна додати текст, ефекти, поміняти колір, температуру та інше.

А якими фотостоками ви зараз користуєтеся? Діліться в коментарях

Оцініть статтю
Додати коментар