✨ ClipDrop

ClipDrop (clipdrop.co) – додаток, що дозволяє “вирізати” об’єкти з реального світу і переносити їх на робочий стіл комп’ютера. Він автоматично прибирає фон у будь-якого предмета на зробленому зі смартфона знімку або зображенню з інтернету.

На робочому столі картинка з’являється у форматі png, а також зберігається в бібліотеці програми. Безпосередньо ClipDrop переносить зображення тільки в Adobe Photoshop – для цього потрібно встановити плагін. Крім людей і об’єктів, ClipDrop також дозволяє сканувати текст.

Для “перенесення” предметів з реальності на робочий стіл потрібно завантажити ClipDrop і на смартфон, і на комп’ютер, а потім увійти в один аккаунт. На смартфоні потрібно вибрати функцію “Clip” (якщо вибрати “Photo”, то на робочий стіл перенесеться весь знімок) і навести на об’єкт.

При цьому потрібний об’єкт повинен бути на нейтральному тлі. Якщо на знімку виявиться кілька предметів, то додаток відмовиться обробляти фото. Через кілька секунд об’єкт відсканується – тоді його можна буде перенести на робочий стіл за допомогою кнопки «Drop». Коли картинка з’явиться на екрані, її можна або зберегти, або скопіювати в буфер обміну.

Оцініть статтю
Додати коментар