👉 Google Chrome SEO розширення

Google Chrome має понад 137 345 розширень! Шкода, що лише деякі відмінно підходять для SEO, маркетолога, контент-маркетингу і, звичайно, копірайтингу!

Ось 7 розширень Chrome для SEO, які не можна пропустити:

  1. Woorank (chrome.google.com/webstore/detail/seo-analysis-website-revi/hlngmmdolgbdnnimbmblfhhndibdipaf) отримайте загальну оцінку SEO. Плюс докладний набір рекомендацій щодо поліпшення вашого рейтингу.
  2. Link Redirect Trace (chrome.google.com/webstore/detail/link-redirect-trace/nnpljppamoaalgkieeciijbcccohlpoh) Аналіз посилань, редиректів і відносних канонічних посилань. Заголовки HTTP, robots.txt і т.
  3. Keyword Surfer (chrome.google.com/webstore/detail/keyword-surfer/bafijghppfhdpldihckdcadbcobikaca) переглядайте кількість запитів, ціну за клік, пов’язані терміни та багато іншого безпосередньо в Пошуку Google. Крім того, інструменти на основі NLP, які надають рекомендації щодо вмісту
  4. LinkMiner (chrome.google.com/webstore/detail/linkminer/ogdhdnpiclkaeicicamopfohidjokoom) перевіряйте веб-сторінки на наявність непрацюючих посилань і отримуйте відповідні показники. Дізнайтеся, скільки всього або зовнішніх посилань знаходиться на сторінці.
  5. MozBar (chrome.google.com/webstore/detail/mozbar/eakacpaijcpapndcfffdgphdiccmpknp) SEO-показники MozBar прямо в пошуковій видачі, включаючи авторитет сторінки і домену. Аналіз ключових слів і посилань на сторінці.
  6. Meta SEO (chrome.google.com/webstore/detail/seo-meta-in-1-click/bjogjfinolnhfhkbipphpdlldadpnmhc?hl=ru) мій улюбленець, але у зв’язці з іншими, звичайно. Тут з назви зрозуміло про що він в принципі.
  7. SEO for GoogleDocs (chrome.google.com/webstore/detail/seo-for-googledocs-by-sto/gondaoakodiajabjdckonfejbpfapeaj) Я ще не скористався і не тестив, але коли знайшов був просто шокований! Оптимізує статті прям в Google Docs!
Оцініть статтю
Додати коментар