Інструменти в допомогу email-маркетологу!

Email-маркетинг вже багато років працює бездоганно і регулярно приносить якісні ліди і заявки тим, хто вміє його правильно використовувати. Правда, все це було б неможливо без ряду сервісів і програм.

Надсилання листів

Погодьтеся, відправляти листи вручну, після чого також вручну збирати по ним аналітику – завдання не особливо привабливе. І на одну таку розсилку можуть піти дні, навіть з невеликою базою. Спеціальні розсильники значно спрощують цей процес і є основним інструментом email-маркетолога. Тут багато хороших варіантів, так що радити якийсь один кращий і універсальний не станемо, але залишити вас зовсім без варіантів теж не можемо.

  • SendPulse (sendpulse.ua) – наш особистий вибір, і поки скарг на сервіс у нас немає.
  • Unisender (unisender.com) – ще один відмінний багатомовний сервіс.
  • MailChimp (mailchimp.com) – для любителів перевіреної класики, але зі знанням англійської. Величезною перевагою сервісу є кількість сервісів, з якими він може безпроблемно інтегруватися.
  • Zapier – zapier.com. Торкнувшись теми інтеграції, не можемо не розповісти про Zapier. За допомогою даного сервісу ви зможете зв’язати практично будь-якого розсильника з іншим потрібним вам софтом. Передавати заявки з одного місця в інше, дублювати лідів, підключати додаткову аналітику і ще багато чого. Незамінна річ в інструментарії будь-якого маркетолога.

Правда, не зовсім незамінна. Якщо вам потрібна простенька або популярна інтеграція, то можна зекономити бюджет, скориставшись albato.ru. Тут у вас буде трохи менше можливостей, але і цінник відповідний.

Постмастери

Для тих, хто не дуже знайомий з розсилками, це софт поштових клієнтів для перевірки того, куди потрапляють ваші листи. Вибору тут великого немає, так що надовго затримуватися не станемо:

  1. Google – postmaster.google.com
  2. Mail.ru – postmaster.mail.ru
  3. Яндекс – postoffice.yandex.ru

Спам-тестери

Перед відправкою свого листа також варто прогнати його через спам-тест і переконатися, що ваш лист відповідає нормам. 100% гарантії ви не отримаєте, але зайвою така перевірка точно не буде. Ми рекомендуємо: mail-tester.com і spamtester.bazaaremail.com

Оцініть статтю
Додати коментар