📈 Кращі інструменти для швидкого створення діаграм і карт

Хочете утримати читача, пояснюючи складну інформацію, що рясніє цифрами?

Джеремі Каплан у своєму блозі Wonder Tools порекомендував безкоштовні сервіси, які допоможуть перетворити ваші дані в барвисті графіки:

  • Datawrapper. Дозволяє з легкістю створювати візуалізації даних. Простий у використанні сервіс відмінно підійде для “недизайнерів”. Інструмент включає 20 видів діаграм, включаючи гістограми, лінійні і кругові діаграми, а також 3 види карт.
  • Flourish. C точки зору візуальної складової, то цей сервіс пропонує набагато більше можливостей, ніж Datawrapper. Всі ваші проекти і дані будуть загальнодоступні, результатом можна поділитися посиланням або вбудувати за допомогою коду на сайт.
  • Mapbox Studio. Відмінно підходить для створення професійних карт, які ви зможете налаштувати так, як захочете. Однак вам буде потрібно якийсь час, щоб розібратися в опціях і навчитися користуватися цим ресурсом.
  • Google My Maps. Зручний для створення загальнодоступних карт із зазначенням пам’яток. Просто виберіть потрібну локацію, а потім натисніть «Додати на карту». Ви можете додати анотацію до місця або ж використовувати інформацію за замовчуванням з Google Maps.

Детальніше читайте в блозі Wonder Tools (wondertools.substack.com/archive).

Оцініть статтю
Додати коментар