MobileMoxie

Mobilemoxie.com – дивимося мобільну видачу під потрібну нам країну, місто. Порівнюємо різні мобільні пристрої.

Інформація з сайту розробника

Ваші клієнти мобільні, і ви знаєте, що ваші маркетингові стратегії також повинні бути мобільними. Але з чого повинен почати маркетолог і як ви гарантуєте, що це буде ефективно? Мобільний маркетинг може бути непростим завданням – правила постійно змінюються, а пристрої різноманітні. Створення ефективного плану мобільного маркетингу зазвичай вимагає величезної кількості часу і зусиль, але у багатьох з нас немає часу або бюджету, щоб внести вирішальні зміни, які дійсно поліпшать результати нашої компанії.
Ось чому ми створили набір інструментів MobileMoxie!

Набір інструментів MobileMoxie – це набір інструментів мобільного маркетингу, які допоможуть вам надати вашим клієнтам відмінні можливості для мобільних пристроїв. Незалежно від того, чи розробляєте ви Мобільний сайт, перевіряєте свою продуктивність у мобільному пошуку або працюєте над новою маркетинговою кампанією для мобільних пристроїв, MobileMoxie може допомогти. Наші інструменти допоможуть вам створювати відмінні веб-сервіси, які працюють для всіх, кожен раз, на кожному пристрої. Набір інструментів MobileMoxie безкоштовний для нових користувачів. Після трьох використань ви можете перейти на платний обліковий запис і отримати необмежений доступ до інструментів. Як тільки ви станете платним підписником, ви також отримаєте доступ до ексклюзивних контрольних списків і звітів.

Мобільні маркетингові рішення у великих і малих пакетах

Коли ви будете готові вдосконалити свою стратегію мобільного маркетингу і SEO, ознайомтеся з нашими консультаційними послугами. Ми можемо допомогти вашій команді розробити інноваційні підходи до Мобільного маркетингу, які допоможуть залучити новий трафік і доходи. Якщо ви не знаєте, з чого почати, ми проведемо аудит вашого мобільного сайту, щоб знайти можливості для зростання. Ми сповнені рішучості принести вам відмінні результати. Незалежно від розміру вашого проекту, Mobile Moxie може створити рішення, яке буде працювати для вас. За допомогою консалтингу з мобільного маркетингу ви отримуєте експертні знання та стратегії на кінчиках пальців, незалежно від того, чи просто ви перевіряєте можливості мобільного маркетингу у вашій першій кампанії або занурюєтеся у свою соту. Консалтинг на основі проектів – це ідеальний спосіб забезпечити оптимізацію вашої окремої кампанії з використанням новітніх і кращих практик Мобільного Маркетингу.

Оцініть статтю
Додати коментар