Огляд 3 інструментів для GPT-3

Всім відомий GTP-3 – третє покоління мовної моделі штучного інтелекту. Цей AI генерує письмовий текст високої якості на англійською мовою. Очевидно що це крутий інструмент для SEO.

GTP-3 можна використовувати для створення контенту в тих нішах, де цей контент не особливо люблять читати. Але дуже важливо пам’ятати те, що хорошої якості для високих позицій мало.

Ми провели ресерч і з’ясували що на даний момент практично всі ніші відносяться до YMYL. Контент в таких нішах оцінюється не тільки по високій якості самого тексту, але і по точності, авторитетності та експертності (EAT-факторам). Тому важливо приділяти увагу перевірці тексту написаного ШІ.

Я зібрав для вас пару крутих інструментів на основі GTP-3, давайте їх розглянемо:

  1. Huggingface.co (huggingface.co/models) – це цілий агрегатор, де зібрані всі мовні моделі для різних мов. На сайті більше 10 000 моделей, тому краще юзайте фільтри по точніше, щоб знайти те, що вас цікавить. Один з найкрутіших алгоритмів на сайті це – GPT-Neo 2.7 B – інструмент на архітектурі GTP-3 за допомогою якого можна генерувати опис або тексти коментарів. Величезний плюс сервісу в тому, що він безкоштовний і його може використовувати кожен. Працює він аналогічно всім перетворювачам.
  2. Copy.ai (copy.ai) – крутий інструмент для створення контенту. Такий же алгоритм, той же фундамент GTP-3, але більше функціоналу. Тому Сервіс платний – $35 на місяць. Але є 7-денний безкоштовний період, рекомендую всім затестити.
  3. Shortly.ai (shortlyai.com) – схожий на попередній, але не такий великий по функціоналу. Підійде для генерації контенту для блогу або якогось контент проекту. Простий у використанні, але платний – $24.99 на місяць. Також є можливість пару раз спробувати безкоштовно.

––––

Перетворювачі текстів дуже круті інструменти для SEO. Але важливо розуміти, що вони не замінюють копірайтерів, а тільки трансформують їх роботу. Кожен текст, створений ШІ, потрібно перевіряти на точність і відповідність правильним критеріям в пошукових системах.

Оцініть статтю
Додати коментар