📺 Searchresponse

Searchresponse (searchresponse.io) – пошук і вивантаження “People Also Ask” з Google, можна вивантажувати за запитом, URL або домену. GEO – США, є маса налаштувань.

Люди також шукають ключові слова (PASF), які відображаються користувачам, які повертаються на сторінку результатів пошукової системи. Google обмежує це від 6 до 8 ключових слів на пошуковий запит.

Використовуючи цей інструмент, ви можете розширити цей список і залучити сотні людей до пошуку ключових слів (PASF), ранжируваних в порядку важливості, пов’язаних з вашою темою або контентом.

Основна мета цього інструменту – збільшити кількість довгих кліків коштом розуміння намірів користувачів і утримання користувачів на вашому веб-сайті, задовольняючи їх потреби, що зменшує ймовірність повернення до пошукової видачі.

Як я можу використовувати цей інструмент?

Є кілька способів, якими ви можете використовувати цей інструмент:

  1. Використання пошуку за ключовими словами
  2. Покращить своє розуміння теми за допомогою відповідних ключових слів, які шукають люди.
  3. Отримайте уявлення про те, що ваша аудиторія шукає і використовуйте це для створення контенту, який утримає їх на вашому сайті.
  4. Використання пошуку за URL-адресою. Ви можете виявити прогалини в існуючому Контенті. Висновок показує вам всі ключові слова, які люди шукають в Google, як тільки вони повертаються з вашої URL-адреси.

Скільки це коштує?

Оскільки в даний час ми перебуваємо в стадії бета-тестування, цей інструмент повністю безкоштовний у використанні.

Оцініть статтю
Додати коментар