ТОП 5 непопулярних мастхев розширень для збору семантики

ТОП 5 непопулярних мастхев розширень для збору семантики. Всі розширення безкоштовні і підходять для Google Chrome.

  1. Detailed SEO Extension (chrome.google.com/webstore/detail/detailed-seo-extension/pfjdepjjfjjahkjfpkcgfmfhmnakjfba) – аналіз сторінки. Топове розширення для аналізу структури сторінки (H1-H6), мета-тегів, кількості слів і вхідних посилань. Раніше використовували SEO META in 1 CLICK, але перейшли на це, тому що зручніше і більше функцій.
  2. SEO Search Simulator by Nightwatch (chrome.google.com/webstore/detail/seo-search-simulator-by-n/edfjfgjklednkencfhnokmkajbgfhpon) – симулятор регіону пошуку в гуглі. Якщо не хочете кожен раз перемикати налаштування VPN і пошуку Гугла, то рекомендую використовувати це розширення. У ньому можна зручно дивитися видачу потрібного регіону.
  3. Keyword Surfer (chrome.google.com/webstore/detail/keyword-surfer/bafijghppfhdpldihckdcadbcobikaca) – пошук ключів у видачі. Коли вводите запит в гуглі, то інструмент відразу показує вам список додаткових запитів і розширень фрази. Можна оперативно бачити весь кластер запитів.
  4. SERP Preview Tool (chrome.google.com/webstore/detail/serp-preview-tool/effdkahkjdmlholdbalhcdpgfiigdfbj) – передогляд тайтла і дескрипшн у видачі. Зручно дивитися як буде виглядати тайтл\дескрипшн (особливо для інтернет-магазинів). Коли формуєш складні великі дескрипшн з купою смайлів і т. д. – корисна штука.
  5. Discussions button for Google Search (chrome.google.com/webstore/detail/discussions-button-for-go/igjiggoeheaondbmhmilpmbdkpgcjmdn) – пошук форумів. Зручна форма для пошуку форумів (по футпринтам). Є серйозний спеціалізований софт під це – Scrapebox, а якщо потрібно більш просте рішення – то цей інструмент добре підійде.
Оцініть статтю
Додати коментар