Як визначити комерційність запиту

Афіліатним сайтам часто доводиться балансувати між комерційними та інформаційними запитами. І знаю по своїм раннім помилкам, часто сайт не заходить в топи просто тому що вебмайстром неправильно зрозумілий інтент запиту – еомерційний він або інформаційний. Це все банальні основи сео, але чомусь про це часто забувають, намагаючись просунути інформаційну сторінку по комерційному ключу, або навпаки комерційну сторінку по інфо запиту.

А визначити комерційність запиту досить просто, або просто візуально оцінивши видачу на предмет наявності в ній комерційних та інформаційних сайтів і їх співвідношення, або скориставшись спеціальними сервісами (що більш правильно), наприклад

arsenkin.ru/tools/commerce

або

tools.pixelplus.ru/tools/geo

або

majento.ru/index.php?page=seo-analize/kommercheskost-zaprosa

Комерційні та інформаційні запити можна просувати на одному сайті, але зазвичай вони заходять на різних сторінках.

І ще важливий момент, комерційність запиту може змінюватися з часом, наприклад на старті якогось оффера, запити щодо нього можуть бути інформаційними, потім при зростанні його популярності запити можуть стати комерційними (наприклад, коли додаються слова «купити», «замовити») а коли його знімають з продажів, запити знову стають інформаційними.

Оцініть статтю
Додати коментар