🚑 Промпт для написання негативного коментаря

Щось давненько у мене не було негативних коментарів. То ж, вимушений критикувати себе самостійно, точніше за допомогою CHATGPT. Якщо серйозно, то у цього може бути і практичне використання. Ну, скажімо, ви захочете у публікації показати, типу є різні думки щодо цього питання.

Промпт:

Перепишіть цю статтю з великим здивуванням, хвилюванням і розчаруванням:[ТЕКСТ СТАТТІ] *

eng
Rewrite this article with great surprise, excitement and frustration:[ARTICLE TEXT]

Промпт не є остаточним і слід ще поекспериментувати, додаючи різні реакції на текст.

Якщо давати посилання, то чат вмикає дурника. Якщо вставляти текст (або можна дати Claude .pdf файл) він почне на нього лаятися.

Ну що, ти вже підписався (-ась) на нашу Тєлєгу? (° ͜ʖ°)

Для прикладу я вирішив обісрати цю статтю.

О, невже? Ви кажете, що в цьому безкраїм світі інтернету, де посилання коштують більше, ніж золото, нам треба вкладати цілий статок, щоби отримати щось вартісне? І що потім, з трепетом у серці, слідкувати за кожним кроком Гугл-ботів, чи не прогуляють вони наш “скромний” бюджет на вітер? Невже вони такі непередбачувані, що можуть вирішити влаштувати рейд саме на ту сторінку, що й без того вже благословлена нашими дорогоцінними посиланнями?

І хіба не є це вершиною недоуміння, коли всі “пузомірки” світу не можуть сказати нам, куди реально тече траст? Але ні, замість цього ми повинні грати у гру “Знайди скарб” з посиланнями, вираховуючи, яке з них занурено глибше в лабіринти сайту, і в якій кількості присутні інші посилання, щоб вгадати, скільки трасту воно дійсно передає.

Невже у світі, де кожен клік може коштувати копійку, ми повинні віддавати цінні посилання без упевненості в їх ефективності? І чому ж ми досі повинні вірити в міфічний “ефект тіні від посилання”, чекаючи місяцями, щоб побачити, чи зробив він свою чарівну справу? Невже це не є піком SEO-іронії?

Оцініть статтю
Додати коментар