$ 10 000 за місяць без програмування

У багатьох людей є проблема з запуском онлайн проектів, тому що вважають, що тільки зі знаннями програмування і розробки складних сайтів можна заробити прийнятні гроші. Сьогодні розповім, що це не так

Хлопець Andrew Pierno довго не знав чим зайнятися, була купа ідей, але з реалізацією кульгало. У підсумку зупинився на тій, де не потрібно було занурюватися в розробку. Придумав послугу “холодні листи під ключ”.

Побачив проблему в тому, що багато сервісів витрачають купу часу на пошук аудиторії і лідів. Пишуть холодні листи потенційним клієнтам, просять протестувати їх. Наш Ендрю вирішив взяти цю рутину на свої плечі.

Знайшов список зі 100 свіжих стартапів, що отримали фінансування, вибрав перших 10 і написав листа приблизно такого змісту:

Привіт, мене звуть Ендрю, я займаюся тим, що допомагаю молодим стартапам шукати аудиторію завдяки холодним листам. Беру на себе всю рутину, шукаю вашу потенційну аудиторію, складаю тексти листів, відправляю, дивлюся віддачу і т.д. Вся робота яка пов’язана з відправкою холодних листів на мені.

Так як я тільки заснував свою компанію, то мені потрібно пару кейсів і я готовий зробити для вас цю роботу безкоштовно.

Наш хлопець відправив 10 листів і отримав 2 замовлення. Так, цим двом клієнтам він зробив все безплатно. Зате потім назад повернувся до списку 100 стартапів. На цей раз вибрав номери 11-20 і тепер такий же лист, але запросив вже 500 доларів. Бо у Ендрю вже було 2 кейса, то замовники знайшлися.

Потім нові й $1000 за послугу, потім $1500…

У підсумку за перший місяць роботи підприємець зміг заробити $10 000. Хтось оплачувати пару сотень, когось вдалося підчепити на $ + 1000. До речі, сам сайт тепер – солідний лендінг зі списком клієнтів. Хоча починалося все зі слів “давайте вам безкоштовно зроблю..”

Оцініть статтю
Додати коментар