😀 5 кроків по початку заробітку на сайтах

Просили дати 10 кроків по початку заробітку на сайтах, У мене вийшло всього 5. Звичайно, це все досить узагальнено, але принаймні дає уявлення про те, в якому порядку і в яких напрямках копати далі.

  1. Вибір ніші. Особисто у мене питання вибору ніші не з’являється ніколи. Я працюю тільки в найбільш конкурентних темах, очевидно чому. Але для новачка, звичайно, я б не рекомендувала такі теми, щоб не пропала мотивація зіткнувшись з першими труднощами. Найголовніше – саме на етапі вибору ніші думати про монетизацію. Підхід спочатку зробити сайт, а потім аби як монетизувати для мене неприйнятний. Такі сайти як валіза без ручки. І нести незручно, і викинути шкода. Тому відразу думаємо про спосіб заробітку, це може бути контекстна реклама, партнерський маркетинг, прямі рекламодавці і т.д.. Якщо вибір припав на контекстну рекламу, потрібно шукати ніші, в яких можна відносно просто отримувати багато трафіку. Якщо хочете працювати з партнерками, відразу потрібно розуміти, що конкуренція в таких нішах часто дуже висока, при цьому трафіку потрібно менше, але добувати його важче.
  2. Збір семантики. Зараз доступно стільки онлайн інструментів, що навіть кейколлектором можна не користуватися. В keys.so можна вивантажити семантику конкурентів, через Arsenkin зібрати актуальну частоту, або спарсити вордстат через безкоштовний word-keeper. Головне – знайти ті ключі, на які ви зможете дати відповідь і заробити на залученому за цими ключами трафіку.
  3. Створення сайту. Тут теж на перших порах краще не морочитися, а взяти стандартний вордпресс з простим безкоштовним шаблоном. Повірте, заробляти можна і на таких сайтах, з простими і чистими шаблонами, без зайвих рюшів. На перших порах не треба витрачати на це гроші і час.
  4. Контент. Я не прихильник експертних статей, дорогих копірайтерів і т.д.. Свідомо не вибираю ніші, де необхідні авторитетні, трудовитратні тексти. Головний принцип – контент повинен відповідати на запит користувача. Причому під контентом, я маю на увазі не обов’язково текст, це може бути картинка, відео, таблиця і т.д. Важливо правильно зрозуміти інтент і розкрити його в зручній для користувача формі.
  5. Просування. Я з самого початку навалюю багато посилань, причому переважно анкорних + посилання з соцмереж. По-перше, це дає потужний буст для індексації. По-друге, це хороший сигнал для монолітного індексу і як наслідок значно підвищується видимість сайту по ключах (хтось скаже, що це шкідлива порада і так робити не можна – ваше право). А далі вже більш точково закуповуються посилання під конкретні сторінки та ключі.
Оцініть статтю
Додати коментар