5 місць, де в буржі можна купити / продати сайт

У Рунеті основним місцем є Телдері, в буржі вибір більше, тому нижче список:

  1. Flippa.com (flippa.com) – найпопулярніший сервіс. Дуже багато дрібних проектів з оцінкою <$5000. Якщо у вас обмежені бюджети, то можна починати звідси. Є дуже хороший інструмент для оцінки вартості сайту (flippa.com/online-business-valuation). Цифри в межах ринку. Так що можете перевірити цифри за своїм проектом.
  2. Appbusinessbrokers (appbusinessbrokers.com) – як можна здогадатися з назви, тут продають і купують додатки. На відміну від Фліппи тут не маркетплейс, а щось типу посередників. З кожним лотом йде окрема робота і пошук покупця. Тому занадто дрібні додатки не беруть
  3. Empire Flippers (empireflippers.com/marketplace) – досить відомий у вузьких колах ресурс, але дешевих лотів теж не так багато, як на Flippa. Мінімальні ціни починаються від $ 30 000 за сайт.
  4. Transferslot (transferslot.com) – тут не тільки сайти, а різного роду агентства на продаж, парсери, дрібні SaaS. Позиціонують себе як місце для продажу хобі-проектів. Тому лоти не дуже дорогі.
  5. Quietlight (quietlight.com/listings) – а тут кардинально протилежна ситуація. Продаються більше бізнеси, в основному e-commerce і дропшиппінг проекти під Амазон з мільйонними оборотами. Навряд чи хтось із моїх читачів щось буде купувати за $5 млн, але у скарбничку закладок нехай буде.
Оцініть статтю
Додати коментар