Антидетектед Мозілла

Допилюємо Firefox для максимальної анонімності. В процесі накрутки буржуїнських ПФ прийшов до того, що платити $300 за місяць резиденток потрібної географії ну прям вкрай дорого, тим більше, що поки роблю від сили десяток кліків на добу.

Тому перепробувавши різні варіанти зупинився на паблік Парсі з відкритих джерел. І що найдивовижніше, виявилося що SOCKS4 найменш примхливі в роботі: більше кількість онлайн і більше кількість кабельно-мобільних операторів, а не похмурого OVH з Hetzner, які настільки засрані, що з під рекапчі банально не вилазять. Тобто просто витрачаєш час на циркулярну капчу.

Так ось в процесі тестування, з подивом виявив, що Multilogin, який я тут всім рекламую – банально не підтримує SOCKS4. Тобто у нього в налаштуваннях є така вкладка, але на ділі прокся не перевіряється і сам профіль не запускається, тому що браузер не може встановити з’єднання через проксі.

При цьому через FoxyProxy цей же сокс відмінно ОРЕ.

Ну чо, написав в саппорт, думаючи що мені скажуть, вау чувак, спасибі. На що через добу отримав серію шикарних відповідей:

  1. Скажіть, будь ласка, у кого ви брали проксі? Якщо цей же постачальник вам надасть HTTP проксі, вони будуть працювати з Multilogin, або у вас немає можливості це перевірити? Тут я пояснив, що це не провайдер, а пабліки. і якби була можливість юзати HTTPS то напевно я б не звертався. Після чого отримав ще більш відмінну відповідь
  2. На жаль ми не можемо гарантувати 100% успіх при використанні проксі з недостовірних джерел. Для вашої країни та Європи на даний момент ми рекомендуємо використовувати 3G/4G мобільне з’єднання. Ви також можете спробувати таких провайдерів як affiliate stealth, geosurf.com і Luminati

Порада шикарний у своїй безпосередності:

  1. у вас не працює заявлена підтримка SOCKS4.
  2. використовуйте HTTPS і провайдерів у яких підписка починається від трьох сотень доларів.

Зрозумівши, що каші тут не звариш, вирішив звернутися до старого доброго портабланка і на базі його останньої версії щось зробити.

  • Почав з плагіна Multilogin Canvas Defender, який генерить шуми, що роблять неможливими визначення машини за допомогою Canvas Fingerprints.
  • WebRTC Leak Shield – блокує протікання IP адреси через технологію WebRTC
  • NoScript – блокує жабаскрипт, флеш і різні інші технології, через яких можливе детектування машини.
  • User-Agent Switcher and Manager – абсолютно нова програма, яка надає величезний банк юзер-агентів, в тому числі і планшеток-мобілок, на відміну від безкоштовного Multiloginapp. Та й на платному, наскільки я пам’ятаю, вибір буде набагато сильно менше, тому що в цьому плагіні є якісь дикі речі, на зразок Opera під Solaris або стародавнього Netscape під NT4.0
  • Language Switch – цим плагіном я показую що у мене в системі є не тільки англійська, але і німецька для google.de, Іспанська для google.es або Французький для google.fr

Внутрішній параноїк звичайно боїться, але жоден глибокий аналіз, що вхоера, що whatleaks не визначив що я заходжу з одного і того ж браузера раз по раз з під різних проксі. Так що сильно сумнівно що гугля зможе. До того ж не погана економія в 80 євро на місяць. Звичайно, якщо тема з ПФ вигорить і з’являться вільні бабосики на тести, то візьму платний. Но поки не пофіксять багу з сокс4 – буду юзати і FF.

Поки цього цілком вистачає, тим більше що за два дні використання, мій ключик, який тиждень сидів на одному місці, раптово показав ніжні зрушення.

Оцініть статтю
Додати коментар