Безкоштовний інструмент для визначення конкуренції за запитами

Для розуміння принципу трохи теорії. Зазвичай SEO-просування починається з побудови зведеної таблиці по конкурентам. На її основі знаходимо лідерів, найбільше схожих на нас за асортиментом, віком, кількістю посилань і з хорошою динамікою зростання. Далі на їх основі проектуємо первинну структуру, за якою вже готуємо маркери та збираємо семантику.

Після того, як семантика зібрана, визначаємо список сайтів з кращою видимістю і з ТОП 100-200 беремо сайти схожі на наш за асортиментом, з невеликим віком і посилальним. Тепер, коли у нас є список сайтів, які слабкіше просуваються – ми можемо по кожній фразі визначити скільки доменів з нього знаходиться в топі і на яких місцях. А розуміючи CTR кожного місця в ТОП – 10 неважко розрахувати який відсоток трафіку з органіки по кожному запиту вони отримують і на основі цього оцінити рівень конкуренції і перспективи по можливому трафіку.

Аналогічним чином можна зробити список з трастовими сайтами і агрегаторами, тоді по кожній фразі у нас будуть дані по відсотку трафіку, який припадає на ці сайти.

Оцініть статтю
Додати коментар