📝 Чек-лист на сторінку “про компанію”

Базові вимоги під SEO

 1. Наскрізне посилання в меню з релевантним текстовим анкором “про компанію / про нас / про магазин”
 2. заголовки блоків зроблені тегами H і характеризують вміст.
 3. h1 і title містять фразу “про компанію / т.д.”
 4. хлібні крихти містять фразу “про компанію / т. д.”.
 5. релевантний URL. Приклад, about / o-nas.
 6. блоки названі загальноприйнято, а не з “креативом”. Боти не розуміють жартів.
 7. акуратна верстка. Не полотно тексту.
 • Історія створення компанії та розвитку. Заснування компанії. У цьому блоці варто написати, як був заснований бізнес, дата заснування, вік, що спонукало на це. Використовуйте більше конкретики і цифри.
  Як розвивалася компанія. Можна привести таблиці обсягів продажів, зростання числа співробітників, відкриття нових філій, кількість клієнтів і так далі. Відмінний приклад у Яндекс yandex.ru/company/history/2020.
 • Місія компанії. Мікро порада, як її скласти. Хороша місія звернена на когось, але ніяк не на вас. Місія не рекламний слоган. Місія Яндекса – допомагати людям вирішувати завдання і досягати своїх цілей в житті.
 • Переваги компанії. Переконуємо людину звернутися саме в вашу компанію. Це вже вам самим вирішувати.
 • Заслуга. Додаємо всілякі нагороди і досягнення компанії.
 • Сертифікати та свідоцтва. Додаємо всі важливі сертифікати та свідоцтва. Додаємо підпис під них і заповнюємо релевантний alt і title зображень.
 • Керівництво компанії. Мінімум для картки керівника: фото, посада, ПІБ. У фото заповнити alt і title картинки за шаблоном “Посада + ПІБ”. Приклад, yandex.ru/company/people
 • Колектив та офіс. Можна обмежитися загальним фото колективу і офісу. Заповнюємо релевантні alt і title. Або заповнити на максимум за аналогією з керівництвом. Прописуємо релевантні alt і title.

Чек-лист і прототип

Чек-лист в таблиці docs.google.com/spreadsheets/d/1RvOHhAYGSALjXkGstJVjwDTYkko9aEe3xHfL-uL2SXk/edit?ref=vc.ru#gid=1548057580

Прототип disk.yandex.ru/i/2UHHNd7gGmf9Nw

Оцініть статтю
Додати коментар