Чому Google погано індексує сторінки

Підкажіть, чому Google погано індексує сторінки? У вебмайстрі ніяких позначок про потрапляння в фільтр немає. Одночасно Яндекс відмінно індексує і все вилітає в ТОП. Не індексуються навіть прямі унікальні збіги заголовків.

Відповідь

Ми виділяємо наступні основні причини проблеми з індексацією сайту:

  • занадто глибокий рівень вкладеності сторінки. Чим більше переходів боту слід зробити від головної до цільової сторінки, тим важче і довше він її буде знаходити для індексації.
  • сторінки низької якості з точки зору Google алгоритмів. В даному випадку грає роль як корисність і унікальність контенту, так і швидкість завантаження сторінки, якість оптимізації зображень і технічні помилки.

Важливо! Якщо сторінки раніше були в індексі, а тепер з нього вилетіли, то справа може бути в песимізації.

Як відомо, перш ніж Googlebot зможе проіндексувати сторінку, він повинен її знайти. Ось як спростити йому це завдання:

  1. відправте в Google файл Sitemap. Це спосіб повідомити про нові сторінки, які слід просканувати боту.
  2. переконайтеся, що на ваш сайт ведуть посилання з інших сайтів. Зазвичай Google швидше виявляє нові сторінки завдяки таким посиланням.
  3. створіть на сайті систему внутрішніх посилань навігації. Простежте, щоб на будь-яку його сторінку можна було перейти по ланцюжку посилань з головної сторінки. Не слід впроваджувати посилання, які з’являються тільки після будь-яких дій з боку Користувача. Найкраще працюють посилання з головної та інших відвідуваних сторінок сайту, тому розмістіть на них лінки на нові статті або товари.
  4. запитайте індексування цільової сторінки в GSC.
Оцініть статтю
Додати коментар