🧠 Чому сірі ніші можуть вбити “якісний” аутріч?

Спочатку потрібно зрозуміти, що є “якісний” аутріч.

Аутрічер це фахівець, який придумує цікаві стратегії отримання посилань різними методами. З цього розглянемо варіанти розвитку подій.

Наприклад є сайт “а” і стоїть завдання добути зворотне посилання!

Стандартною стратегією і найпростішим варіантом буде – безпосередньо написати вебмастеру!

Але що ж робити, якщо це не спрацює і ви не отримаєте відповідь або ваша пропозиція буде нецікавою вебмастеру? (говорячи про пропозицію я маю на увазі ваш “унікальний контент” або грошову компенсацію редакційного відділу сайту “А”).

Хтось може просто “забити” і сказати, що зараз сайт не приймає контент або не продає посилання. Хтось скаже, що сайт взагалі закритий до пропозицій із зовні і на цьому зупиниться!

Тепер розглянемо, які можуть бути рішення якісно виконаної роботи.

Наприклад, в разі, якщо вам не відповіли, аутріч фахівець може написати не тільки через Gmail, але і піти в соц. мережі, і знайти потрібного редактора там, і зв’язатися з ним безпосередньо.

Якщо соц. мережі не спрацювали, тобто варіант подивитися авторів статей в блозі сайту “а” і зв’язатися з ними особисто! Або піти на майданчик (наприклад, muckrack) де мешкають журналісти і контриб’ютори, і там знайти потрібну людину, яка зможе допомогти вам з публікацією на сайті “а”.

Я навів лише пару варіантів насправді їх набагато більше! Тут важливий творчий підхід.

Ви думаєте це і так зрозуміло?

Ну що ж, хочу сказати що в наш час аутрічери все більше скочуються до закупівельників посилань!
Наш мозок завжди шукає легкий вихід із ситуації і завжди легше сказати, що “немає відповіді” або “вебу не цікаво”, ніж домогтися результату!

Чому сірі ніші вбивають оригінальну суть аутріча і плодять закупівельників посилань?

Все просто!

Безліч методів отримання посилань просто не доступні якщо ти працюєш в gambling / crypto / essay / paydayloan і тд. Тобто у людей, які займаються аутрічем в сірих нішах, дуже обмежений метод отримання відповіді від сайту “а” і швидше за все, все закінчиться тим, що якщо з першої розсилки він не отримає відповідь, то і далі до сайту він не повернеться.

Яким би не був крутим твій оффер власнику сайту, то це “супер оригінальний” контент або хороша сума грошей, але якщо ти хочеш посилатися на сайт з сірої ніші, то веб тобі просто відмовить, бо посилання на його переконання може шкодити його сайту! Його теж можна зрозуміти..

З цього аутрічерами тепер часто називають тих, хто просто знаходить майданчики, які самі відкриті до того що б продати посилання.

І завдання таких фахівців просто знайти такий сайт і зв’язатися з вебом, більше зусиль вони не докладуть!
А це і вбиває в них потенціал до розвитку у сфері аутріча, тому що йде потреба вести переговори з вебмайстрами, знаходити креативні підходи до отримання посилання, все зводиться до закупівлі посилань, що б закрити план з посилань, тим самим перетворюючи цікаву роботу в монотонний процес – що є першим кроком до вигорання.

Підбиваючи підсумки хочу сказати всім тим, хто “ставить” посилання: не зупиняйтеся просто на закупівлі беків для вашого проекту! Шукайте щось нове, пробуйте те, що інші бояться зробити або ще не пробували.

У будь-якому випадку ви завжди встигнете повернутися до того що робили до цього.

Оцініть статтю
Додати коментар