🤳 Чи буде неактивне посилання враховуватися пошуковими системами

Є сайти, які крадуть контент в автоматичному режимі. Зазвичай вони роблять посилання в контенті неактивними.

Придумали рішення – на кожній сторінці проставляти посилання виду itest.com.ua на головну нашого сайту. Мета – щоб на сайті, що парсить наш контент, була хоч якась згадка нашого сайту.

Питання: якщо посилання не є активним, чи буде воно враховуватися пошуковими системами?

Неактивні зовнішні посилання на сайт не враховуватимуться пошуковими системами при розрахунку рейтингу сайту і не передаватимуть посилальну вагу. При цьому важливо моніторити якість сайтів, на яких розміщені згадки домену сайту. Розміщення згадок домену на трастових майданчиках позитивно позначиться на загальній репутації сайту в пошуку, але позитивного приросту посилальної маси не дадуть.

Щоб ускладнити життя недобросовісним оптимізаторам, які люблять красти інформацію зі сторонніх сайтів необхідно додати на сайт спеціальний скрипт або плагін, який буде блокувати можливість копіювання тексту.

Додавання бренду або доменного імені дійсно може відвадити деяких злодюжок, але якщо це дуже низькоякісні майданчики (такі в основному і займаються парсингом і копіюванням матеріалу), Згадка вашого сайту на таких нічого хорошого вам не принесе. Тому, краще попрацювати над захистом контенту та видаленням крадених матеріалів зі сторонніх сайтів.

Оцініть статтю
Додати коментар