👉 Чи буде неякісний трафік впливати на SEO просування

Молодий сайт, трафіку особливо з ПС ще немає, власник хоче пустити трафік тік-ток (після першого дня тесту 60% відмов). Чи буде такий неякісний трафік впливати на SEO просування?

Соціальні мережі не мають прямого впливу на пошукову видачу в ПС Яндексі і Google. У пріоритеті ПС беруть трафік зі своїх джерел (пошукова видача і реклама). Трафік з соціальних мереж може лише побічно впливати на поведінкові.

 Що стосується відмов в TikTok, потрібно визначити, де ви виявили 60%:

  • Відмови в Google – це сеанс з переглядом однієї сторінки на сайті. Таким чином, якщо цільова сторінка дає відповідь на запит Користувача, то високий показник відмов не є проблемою/
  • Якщо говорити про Яндекс, показник відмов – це перебування Користувача на сайті менш як 15 секунд за один візит. Тому якщо користувач виходить зі сторінки, відразу після потрапляння, то з якоїсь причини вона його не задовольняє. В такому випадку, це високий показник відмов і проблему потрібно вирішувати. Бо, можливо, в майбутньому, коли ваш сайт потрапить в ТОП, у вас буде та ж проблема і сайт вилетить з ТОПа через те, що високий показник відмов буде вже по органічному трафіку.

Також потрібно розуміти, що можливо аудиторія Тік-Ток не підходить для вашого проекту.

Тому, в будь-якому випадку рекомендуємо визначити причину відмов, так як вона може з’являтися і надалі, коли з’явиться органічний трафік.

Оцініть статтю
Додати коментар