⚠️ Чи можна отримати фільтр за партнерські посилання на сайтах?

Чи можна отримати фільтр за партнерські посилання на сайтах? І якщо все-таки отримаємо, то як з ним справлятися? Тільки зменшувати ці посилання?

За використання партнерських посилань від рекламодавців або офферів з CPA-мереж дійсно можна отримати фільтр від пошукових систем.

За словами Джона Мюллера, Google (youtube.com/watch?v=GR-A6kYdqfU&t=1920s) навряд чи накладе санкції на ваш сайт за використання партнерських посилань. Якщо ваш контент представляє цінність, партнерське посилання може бути цікаве вашим користувачам і ви впевнені в якості продукту/послуг які рекламуєте, тоді ймовірність отримання фільтра не висока.

У той же час якщо ви розміщуєте сумнівні партнерські посилання, рекомендуємо користуватися розміткою, наприклад атрибутами rel=«sponsored» або rel= «nofollow», щоб пошукові системи розуміли, що у вас немає особливої мотивації просувати дані лінки.

Також існує ряд способів як можна приховувати подібні посилання від ПС (наприклад: за допомогою редиректів або плагінів для CMS). Але ми не рекомендуємо зловживати даними методами, бо немає гарантій, що алгоритми не вирахують ваші масковані посилання і не введуть за це санкції.

Якщо ж ваш сайт вже потрапив під фільтр через партнерські посилання (найчастіше це відбувається після перевірок асесорів), необхідно:

  1. скоротити їх кількість (залишивши корисні і перевірені посилання від рекламодавців, що підходять під тематику вашого сайту) або ж зовсім прибрати всі посилання (переконатися що немає прихованих).
  2. звернутися в техпідтримку із зазначенням того, що посилання були виключені.
  3. продовжувати займатися поліпшенням сайту, підвищувати якість і унікальність контенту.

Через деякий час (як правило від декількох тижнів до 2 місяців), переконавшись в достатній якості вашого ресурсу, ПС знімуть з нього фільтр.

Оцініть статтю
Додати коментар