Чи можна просувати інформаційні питання в блоці питання-відповідь на комерційних сторінках?

Чи можна просувати інформаційні питання в блоці Питання-відповідь на комерційних сторінках? При аналізі входження ключового слова конкурентів потрібно враховувати кількість входження на всій сторінці або тільки текстовому блоці?

Відповідь

Щоб сторінка сайту високо ранжувалася в пошукових системах за запитами інформаційної спрямованості, потрібно, щоб сам документ класифікувався в пошукових системах як некомерційний. Просувати на одній сторінці комерційні та інформаційні запити не вийде. Якщо “інтент – намір” пошукового запиту не зовсім очевидний, тоді потрібно проаналізувати ТОП видачі.

Зверніть увагу: інформаційні запити часто вимагають великих обсягів тексту. Основна цінність комерційних сторінок – це сам товар, його кількість. Текст на комерційних сторінках лише розширює семантику.

Блок “Питання-відповідь” на комерційній сторінці можна використовувати, якщо ці питання будуть реально корисні для відвідувачів, таким чином поліпшуються поведінкові фактори.

При обчисленні необхідної кількості входжень ключових слів на сторінці потрібно враховувати як текстовий блок, так і інші зони документа — Title, Descrition, H1, анкори посилань, текст лістингів.

Оцініть статтю
Додати коментар