💡 Чи потрібно закуповувати посилання для сайту статійника?

Мій колега стверджує, що цього робити не треба, мотивуючи це тим, що йому на майданчик-донор на Міралінксі за рік роботи не надійшло жодної заявки від інформаційних сайтів. Всі замовлення від інтернет-магазинів.

Я вважаю, що без поповнення посилальної маси на додачу до тієї, що йде природним шляхом, пошуковики поступово почнуть відсувати його сайт якомога далі. А як ви вважаєте, чи потрібні посилання інфо проекту і чому?

Відповідь

Ми згодні в вами і теж вважаємо, що потрібно займатися посилальним профілем для інфосайту. Якщо посилання на ваші статті не з’являються природним чином, то обов’язково потрібно розвивати посилальний профіль вручну.

Чому:

  • Статійник ранжується в пошуковій системі, як і комерційні сайти, тільки в різних видачах. Пошукова система, зокрема Google, заснована на алгоритмі PageRank, який враховує зв’язки сайту з іншими сайтами. За роки розвитку алгоритм удосконалився і доповнився сотнями інших факторів, але посилальні зв’язки все ще відіграють значну роль, особливо якщо важливі позиції в Google.
  • Для статейного сайту як і в комерційних нішах потрібен аналіз ТОПа, в якому приділяється увага посилальним факторам.

Крім того, статейні сайти навіть створюються на дроп-доменах. А однією з найважливіших характеристик дропа є посилальний профіль.

Тому рекомендуємо ставитися до посилального профілю вашого статейного сайту з такою ж серйозністю, як і до посилань на комерційні сайти.

А причиною чому донор на Міралінксі за рік роботи не отримав заявки зі статейника може бути в якості донора, його тематиці, вартості розміщення і тд.

Оцініть статтю
Додати коментар