👉 Чи працюють посилальні піраміди?

Якщо порівнювати посилальні піраміди з просто посиланнями – що ефективніше? Чи можна порівняти ефект просто посилання в 1 рівень vs посилання в кілька рівнів?

Посилальні піраміди показують ефективність, адже таким чином ми підвищуємо якість сторінки донора і “підсилюємо” посилання.

Дану стратегію посилального просування можна використовувати, якщо це дозволяють бюджет і ресурси. Головне при цьому, щоб піраміда була побудована правильно і її сайти були добре підібрані (особливо на перших рівнях).

Ми не можемо однозначно сказати, ефективніше посилання в один або кілька рівнів, бо все індивідуально і залежить здебільшого від якості ресурсів. Посилання з авторитетного відвідуваного сайту найімовірніше спрацює краще, ніж недостатньо якісна багаторівневе посилання.

Тому ми рекомендуємо робити упор на пошук тематичних і трастових донорів і написання якісного контенту для розміщення посилань, а піраміди використовувати вже в якості експериментів і для спроби посилення наявних посилань, наприклад, якщо вони не дали належного ефекту.

Оцініть статтю
Додати коментар