Чи працюють посилання з чужих гео?

Давно помічено, що регіональність донорів для посилальної не грає ролі. Наприклад, під Україну відмінно заходять посилання з РФ. Є два питання:

  1. Посилання з форумів також працюють?
  2. Чи можна під Бурж використовувати посилання з Рунета (тобто інша мова)?

Відповідь

Нещодавно Джон Мюллер, відповідаючи на запитання користувача в Reddit, заявив, що посилання з форумів не працюють і не несуть ніякої користі для SEO.

На практиці ми помічаємо, що посилання з форумів дають результат, але при цьому форум повинен мати хороші показники донора і бути відвідуваним. Єдине: щоб посилання спрацювало, воно має проіндексуватися.

Наприклад, посилання під Україну з форумів РФ, де є український трафік підійдуть – такі посилання будуть виглядати більш природно.

Чи можна під Бурж використовувати посилання з Рунета (тобто інша мова)?

Якщо домен-донор тематичний для вашого сайту, має хорошу видимість і трафік, можна з такого донора поставити посилання на свій сайт. Джон Мюллер, відповідаючи на подібне питання, зауважив, що якість посилань не залежить від їх регіональності та мови анкорів.

Рекомендуємо в такому випадку використовувати безанкорние посилання або в якості анкора використовувати доменне ім’я або брендовий запит, тому що використання анкорів іншою мовою не допоможе просуванню вашого СЯ, а значить не має сенсу.

Оцініть статтю
Додати коментар