Дата в метатегах, підзаголовках, текстах і URL

Є великий пул інформаційних запитів, які люди задають з датою. Скажімо, “сукні на літо 2021″,” в яку країну полетіти влітку 2021″ і т. д. якщо ви не використовуєте рік в метатегах, а саме не додаєте в Title і Description рік, наприклад, Title у вас “в яку країну полетіти влітку?”, то ви втрачаєте багато трафіку.

Це досить очевидна річ і багато про неї знають (як і настільки ж багато упускають або просто забивають), тому я трохи розширю тему за рамки метатегів.

Крім вписування року безпосередньо в метатеги, при написанні статей ми також обов’язково розкидаємо по тексту 2-3 рази цю саму дату, а також обов’язково робимо хоча б одне входження року в підзаголовок Н2 або Н3. Ну і про Alt і Title картинок не забуваємо 😉. Такий підхід збільшує релевантність документа з входженням року. Але без фанатизму ☺️!

А ось використовувати дату в URL сторінки ні в якому разі не можна! Мало того, що ви подовжуєте урл, так найголовніше ви відсікаєте можливість просто оновлювати дату в цих статтях щороку (а ви думали про модні сукні або тури щороку статті переписують? 😆) Оновлювати, звичайно, можна, але виглядати це буде так собі. У мене в блозі є стаття про те, як купувати посилання для сайту у 2015 році я не помітив як в URL потрапила дата, і от час від часу з’являються коментарі, що стаття-то застаріла у 2015 аж написана, хоча я її оновлюю (саме дописую нові цікаві фішки або переписую ті чи інші підходи у формуванні посилальної маси, а не просто міняю дату) кілька разів на рік, але недовіра до інфи залишається.

Оцініть статтю
Додати коментар