Є сенс зробити з аукціонного домену 302 редирект на працюючий сайт?

Перехопив домен з аукціону, відновлювати контент поки немає можливості. Є сенс зробити з цього домену 302 редирект на працюючий сайт? І чи не буде проблем у майбутньому, коли я вирішу зробити його самостійним сайтом?

Відповідь

Все залежить від мети редиректу

  • Якщо мета підвищити позиції основного сайту, то така реалізація може позитивно вплинути на його ранжування. При цьому потрібно бути готовим до того, що при зворотному процесі позиції можуть відкотитися і просісти в мінус.
  • Якщо ви переслідуєте мету перетягування трафіку з купленого сайту на свій, то ви можете отримати частку нових користувачів. Але потрібно бути готовим до того, що є ймовірність втратити поточну аудиторію дропу, якщо така є. Новий сайт, може не задовольнятися попит аудиторії донора, тому вони будуть повертатися у видачу. Цим самим ми можемо отримати погіршення ПФ, що негативно відіб’ється на позиціях вашого сайту.

👉 Крім цього 302 редирект може нашкодити донору в наступних аспектах:

  1. Втратите брендовий трафік. Якщо на сайт був великий рівень заходів по брендовому запиту або прямих заходів, то такий редирект значно зменшить їх.
  2. Погіршить історію домену сайту.
  3. Є ймовірність отримати афіліювання сайтів після їх розклеювання, якщо вони будуть просуватися по одній групі запитів.
Оцініть статтю
Додати коментар