Факапи в лінкбілдінгу

Факапи в лінкбілдінгу. Як вибирати робочі дропи і стратегія підклеювання редиректів

Зробили сайт під продаж, без ПБН і редиректів. Вклали 30к на посилання. Нічого не віщувало біду. Але, прийшов листопадовий апдейт і траф впав у 2 рази. Сайт тоді був на біржі з цінником 170к USD. Сайт зняли з біржі з падіння трафіку. Добре що продали перед травневим аппом, т. к. сайт ще більше ляпнувся.

Зробили зміну в лінкбілдингу.

  • відмова від масового крауда
  • використовувати посилання з донорів, де не можна купити посилання
  • використовувати свою сітку ПБН

Діма пішов у клієнтський лінкбілдинг. Таким чином здешевили вартість посилань. Як на мене – норм варик.
Є основна проблема з покупними майданчиками. Трафік там зазвичай не росте, багато спаму, немає tier2 посилань. Посилання з таких майданчиків сильно псують SEO

Привів цікавий кейс під beauty сайт.

Поставили 10 посилань з інді пбн – сайт в травні впав. Поставили 2 посилання зі своїх пбн – сайт повернувся і навіть виріс.

Не дивіться на метрики, тому що вони легко накручуються. Як в маджестіке, так і в ахрефсі. Продавці посилань з легкістю накручують ці параметри.

Продаж сайтів, це завжди норм штука, щоб проаналізувати, що відбувається з сайтом далі.
Діма так виявив цікавий приклад підклеювання. Хлопці купують дропи сайтів різних компаній. На манісайті створюють рубрику”компанії”. Заводять сторінку про компанію дропнутого сайту і ставлять редирект посторінковий. Мені оч зайшла така ідея.

Як наслідок трафік виріс у 2 рази, після продажу сайту. Хлопці зробили 10-15 редиректів.

Ще одна фішка. Піднімають сайт на дропнутому домені. Пишуть там потрібні статті, за якими хочуть отримати трафік. Після індексації цих статей копіюють ці статті на мані сайт, а з “відновленого” дропа роблять посторінковий редирект.

Також можна робити склейку текстів. На дропі пишемо “як вибрати взуття”. На мані сайті пишемо “найкраще взуття цього сезону”. Робимо редирект з дропа на манісайт і дописуємо контент.

Самі нормальні домени потрібно шукати на аукціонах. Або шукати самому через тули типу: а-parser, netpeak checker, spamzilla. Або дивіться в чатиках типу: @mypbn, @PBN_tower

На що дивитися?

  1. чи є в індексі сторінки
  2. вебархів (чи були ієрогліфи, ламався і т. д.)
  3. історію по ахрефс
  4. історію по namebio.com, virustotal ламався домен, історію nameservers

У Діми в середньому йде 130 дол за один слабкий PBN домен

Які зараз шукають домени?

  • де багато посилань на головну
  • у посилальному профілі морди
  • є tier2 посилання
Оцініть статтю
Додати коментар