Google Link Spam Algorithm: про оновлення алгоритму

26 липня 2021 року 👉 почалося (https://developers.google.com/search/blog/2021/07/link-tagging-and-link-spam-update) оновлення алгоритму посилального спаму Google, яке робить його алгоритми більш ефективними для виявлення та анулювання посилального спаму.

Що потрібно знати:

  1. Широке поширення в результатах пошуку на декількох мовах (не уточнюється) займе не менше двох тижнів.
  2. Сайти, які беруть участь у розсилці посилального спаму, побачать зміни в пошуку, оскільки ці посилання повторно оцінюються нашими алгоритмами.

Якщо коротко, про що повідомляє Google в матеріалі:

  • Інформація про важливість використання 👉 спеціальних атрибутів (https://developers.google.com/search/docs/advanced/guidelines/qualify-outbound-links) для класифікації розміщуваних посилань, про них писав раніше в 👉 цьому (https://t.me/seomnenie/69) пості.

По суті:

– Користувацькі посилання: для посилань, опублікованих користувачами, наприклад в коментарі або записи на форумі, рекомендується застосовувати атрибут rel= “ugc”
– Партнерські посилання: Google просить сайти, що беруть участь у партнерських програмах або посилання рекламного характеру (платного включно) кваліфікувати ці посилання як rel = «sponsored»
– Або по-старому: якщо вам не підходять описані вище атрибути і ви не хочете, щоб роботи Google переходили по посиланнях на вашому сайті і пов’язували з ним ці посилання, використовуйте значення nofollow.

Разом із застереженням:

…коли ми виявляємо, що сайти не можуть належним чином кваліфікувати партнерські посилання, ми можемо вжити заходів вручну (можна побачити в консолі), щоб ці посилання не впливали на пошук і наші системи, можемо також виконувати алгоритмічні дії…

А також:

…Коли ми виявляємо, що сайти займаються публікацією або отриманням посилань з надмірною кількістю спонсорованих і гостьових публікацій без належних тегів посилань, можуть застосовуватися алгоритмічні і ручні дії, аналогічні партнерським посиланням…

Оцініть статтю
Додати коментар