🚨 Грань між дубльованим і малокорисним контентом

Google каже, що duplicate content не є проблемою (twitter.com/Marie_Haynes/status/1479462292127469571) і за нього не карають.

Проблема буде лише у виборі релевантної сторінки й іноді, думка гугла про важливу для користувача сторінку може не збігатися з вашою думкою. Плюс, може відбуватися миготіння сторінок на видачі по одному і тому ж запиту, і відповідно, миготіння позицій. Про це гугл не згадує, але сеошники знають. Але в цілому так, дубльований контент не проблема для гугла.

А ось thin content це проблема (developers.google.com/search/docs/advanced/guidelines/thin-content) і за нього можуть накласти санкції.

До малокорисного контенту відноситься: згенерований (крім ai, де визначити генерацію складно), без додаткової цінності, скопійований з інших джерел.

А де ж грань, між дубльованим і малокорисним? Адже дубльований це і є скопійований контент без додаткової цінності.

Різниця в інтенті сеошника. Дубльований контент створюється несвідомо, часто через обмеження роботи CMS. За це карати нерозумно. А малокорисний створюється спеціально для маніпуляції пошуковими алгоритмами, а це вже “стаття”!

Але не сподівайтеся, що Google завжди зможе достовірно визначити сеошний інтент. Так як грань дуже тонка. Що дозволяє сеошникам маніпулювати, а пошуковикам помилятися і карати не ті сайти.

З дублями важливо і потрібно працювати, як і з малокорисними сторінками!

Оцініть статтю
Додати коментар