Хрумер і подібне ПЗ зараз актуально? Для чого використовувати? Для тір 2 і 3?

Безпосередньо посилання з Хрумера зараз розміщують на дорвеї, сателіти і в деяких сірих тематиках. Плюс використовують Хрумер для прокачування посилальних своїх сіток PBN.

На сайти білих тематик посилання з Хрумера розміщувати не варто, бо вони не відрізняються якістю. Тільки через рівні. Звичайно, можна зібрати базу якісних сайтів з відвідуваністю, з dofollow посиланнями, без проблем з індексацією і за тематикою.

Далі вибрати з них після тестових прогонів тільки ті, які пробиває Хрумер, і працювати з цією базою, розміщуючи посилання на автоматі, наприклад, з профілів.

Але по співвідношенню “витрати часу – одержуваний ефект” це далеко не найоптимальніший варіант. Набагато простіше і швидше пройтися по цих же сайтах і вручну розмістити посилання.

Треба враховувати, що будь-яка база під Хрумер, навіть найякісніша, значно зменшується в розмірах вже через кілька місяців або швидше. Причини різні – власники можуть ставити новий захист, який не пробиває Xevil (інструмент для автоматичного розгадування капчі від Хрумер).

Наприклад, зараз Xevil (5 бета версія) вже добре пробиває гуглівську reCaptcha 3, але зовсім не пробиває hCaptcha.

Плюс сам Хрумер орієнтований на масове розміщення посилань. На жаль, в ньому немає напівавтомата, як, наприклад, в Allsubmitter, коли при відвідуванні сторінки софт сам швидко заповнює всі потрібні поля, пробиває капчу і підтверджує активацію аккаунта по e-mail, а вам залишається тільки перевірити їх правильність, і натиснути Ок. Ось такого софта для лінкбілдінга з режимом напівавтомата дійсно не вистачає на ринку.

Якщо ви займаєтеся розробкою SEO софта і у вас є бажання створити таку програму або сервіс, то можете мені написати, я опишу всі необхідні деталі, що повинен вміти робити такий інструмент. А то на ринку лінкбілдінг софта тільки дві крайності – або повний автомат, або розміщувати посилання вручну. Той же AutoFill Magic вже давно покинутий розробниками і не розвивається. Можна відразу заточити такий софт і під рунет, і під бурж.

Звичайно, можна навчати Human Emulator і ZennoPoster пробивати потрібні якісні сайти, але це довго і не всім підходить. Потрібно просте та ефективне рішення. Потреба в цьому є у багатьох лінкбілдерів.

Оцініть статтю
Додати коментар