🤔 Коли посилання почне враховуватися після покупки?

Після покупки посилань цікаво, коли пошукова система їх проіндексує і почне враховувати.

Спочатку пошуковик індексує сторінку, але посилання в індексі зазвичай з’являється пізніше — через кілька апдейтів в Яндексі або трохи швидше в Google.

Як перевірити, чи потрапила посилання в індекс:

  1. Переглянути збережену копію сторінки з посиланням. Якщо в збереженій копії сторінки з’явилося ваше посилання, ймовірно, воно є в індексі. Вставте URL сторінки, яку ви перевіряєте, в рядок пошуку, і відкрийте збережену копію. З’явиться сторінка з кеша ПС з інформацією, коли її відвідував бот пошуковика.
  2. Переглянути у Вебмайстрі в розділі зовнішні посилання. Якщо вона є в Яндекс.Вебмайстрі, значить вона точно враховується ПС. Якщо її там немає, вона все одно може враховуватися, просто поки не відображається в сервісі. Те ж саме робимо й у панелі Гугла.
  3. Переглянути результати перевірки сервісом “аналіз сайту” (наприклад, a.pr-cy.ru) розділ зовнішні посилання покаже зведення з графіком появи посилань, процентне співвідношення природних і SEO-посилань і список зовнішніх посилань на сайт зі зазначенням донора, анкора, дати, коли він її знайшов, і оцінки якості.
Оцініть статтю
Додати коментар