Лом та дропи

Обіцяний пост про лом і дропи. Народився він з обговорення для посилального під казіношні сайти та іншу сірі теми.

Отже, у вас є хороший сайт і є Google, який розуміє лише мову посилань. Спочатку я навчу вас поганому, а потім хорошому.

  • Існують спеціалізовані біржі, де продаються доступи до зламаних сайтів.

Є Трастик, але він діє все гірше, бо у вас там в кожній папці 1000 сусідів. За кожну покупку вам світить Кримінальний Кодекс і все це дійсно ризиковано. Але Топ гембли приблизно наполовину складається з подібних посилань – так що на ваш страх і ризик. Купуємо шість жирних ресурсів. Ставимо з них посилання на сайт, що просувається. Проганяємо через BHL (веб 2.0 профілі), або шукаємо виконавців на кворці або в приватному порядку.

Чому шість? Тому що ви займаєтеся небогоугодною справою. Далі на ці шість – ще по шість і теж проганяємо. Усередині шісток – перелінковка по кільцю. Майже завжди даної групи сайтів вистачає вже для хорошого, відчутного зростання трафіку.

Запам’ятайте фішку – tier 2 діє приголомшливо і це реально магія. Всі дивляться tier 1 і такі – ой, всього шість посилань. Ось Google дає. А ви працюєте через посилення першого рівня – і ростите другий і третій. Welcome у світ ефективності.

  • Другий метод легальний, я його раджу менш ризикованим пацанам з маленькими яєчками (як у мене).

Купуємо домен з точним входженням запиту. Google без розуму від таких. Якщо ще запит не очевидний, викопаний в надрах семраша – взагалі краса. Його не ганяємо! Молодий домен потрібно зістарити. Для цього використовуємо дропи – я шукаю їх через вебархів або телеграм канали. Просто реєструю в найснік безпосередньо як знайду і все, ніяких аукціонів. Три дропа цілком норм. Чому три – тому що справа богоугодна. Вік від 3 років, без спаму в анкорах і всякого лайна. Тематика вітається. Ну а вже наскільки він буде жирним – залежить від ваших умінь. Відновлюємо з вебархіву через архіварикс. Додаємо в гуглопанель. Чекаємо індексації, клеїмо на основний домен. Шикарно, у вас тепер старий домен з входженням ключа. Іноді навіть цього достатньо.

Але ми хлопці закомплесовані (згадайте про яєчка), тому беремо топи, щоб потім “смажити теличок” і показувати світу великі автомобілі. Регаємо ще кілька дропів. Напевно, варто дійти до десятка, але не думаю, що більше. Відновлюємо як завгодно, ставимо посилання з їх головних. Паралельно замовляємо невеликий крауд, щоб так сильно не палитися.

А далі пішло-поїхало. Регаємо дропи і вибудовуємо tier-2. Ціна кожного дропа дорівнює ціні його домену. Це не дорого. На кожен перший рівень можна по 2-3 другого рівня і нещадно ганяти їх різними прогонами.

Тільки спробуйте сказати потім, що у вас не з’явився трафік.

У групи Ундервуд є пісенька” Ангели та аероплани”, ми свою якби склали, назвали б “Лом і дропи”. Удачі!

Оцініть статтю
Додати коментар