🐝 Масовий постинг за допомогою AI-Writing

У жовтні Пітер Крайсік спробував “масовий постинг за допомогою AI-Writing”. Він витратив 400 доларів на створення 30 тисяч статей.

Ось що він зробив, чого навчився і що з цього вийшло. Розповідь від першої особи.

Спочатку я подав заявку на участь в OPENAI’S GPT-3 API.

Коли мене прийняли, я створив скрипт Python, який дозволив мені ввести довге ключове слово як підказку. Він повторював спроби до тих пір, поки я не отримував відповідь довжиною не менше 100 слів.

Я експортував список з 5000 ключових слів з Ahrefs. Скрипт “очищає” цей файл csv, щоб зберегти лише ключові слова. Він бере кожне ключове слово по одному і намагається отримати для нього контент, згенерований ШІ.

Крім того, скрипт витягує випадкове зображення з пошуку Google і Bing і зберігає його URL. Я використовував кілька безкоштовних проксі-серверів. Ключове слово також використовувалося для тега alt зображень.

Потім він заходить в WordPress і створює новий пост, використовуючи ключове слово в якості заголовка і URL. Він вставляє згенерований текст, джерело зображення + alt-текст, А також включає кілька нативних реклам amazon (пошук за ключовим словом).

Перед публікацією він також намагається знайти раніше опубліковану статтю і намагається написати невелику замітку про неї і поставити внутрішнє посилання на неї.

У дев’яти випадках з десяти контент був сміттєвим. Внутрішні посилання мали жахливий контекст, крім використання ключового слова як якірного тексту. Знайдені зображення були нерелевантними. Цей вміст був жахливим.

Я опублікував 30 тисяч постів на 6 сайтах. Кожен сайт отримав 5-10 тисяч постів. На найгіршому сайті Google проіндексував лише близько 10 сторінок. На кращому сайті було проіндексовано 250 сторінок.

На даному етапі ці сайти практично готові до того, щоб їх забрали і почали працювати над ними. Весь контент доведеться переписувати вручну. З кожним днем сторінки поступово втрачають свій рейтинг і випадають з індексу.

Мій головний висновок з цього експерименту полягає в тому, що Google дасть будь-якому сайту справедливий шанс, а потім почне оцінювати його по чеснотах. Крім того, це досить витончений метод націлювання на тисячі ключових слів без особливих зусиль.

Будь-хто, хто докладе хоч трохи зусиль для забезпечення якості контенту, без праці зможе змусити його працювати в масштабі.

Оцініть статтю
Додати коментар