🧩 Надійшла пропозиція обміну посиланнями з конкурентом

Надійшла пропозиція обміну посиланнями з конкурентом. Ніколи не обмінювався посиланнями в такому форматі, тому є купа питань. Перевірив конкурента чектрастом – все ок, хороший донор. У нього є сторінка партнери, У мене немає сторінки партнери. Обидва сайти не молоді, більше 10 років. На моєму трафіку більше, ніж у них.

За яким принципом обмінюватися посиланнями і чи варто взагалі це робити? Як краще реалізувати і на яких сторінках можна розмістити посилання на конкурента?

Для роботи з посиланнями ми в основному використовуємо сервіс ahrefs. Тому не можемо сказати по яких метриках варто орієнтуватися при роботі з checktrust.

В першу чергу радимо звернути увагу на наступні показники партнера-конкурента:

  1. позиції за основними запитами донора-конкурента;
  2. загальний трафік з сайту;
  3. трафік зі сторінки передбачуваного донора;
  4. загальна кількість вихідних посилань на сторінці донора.

Якщо це ваш прямий конкурент і у нього менше трафіку і гірше позиції по вашим загальним запитам, то обмінявшись посиланнями він може отримати більше зростання ніж ваш сайт.

Якщо конкурент все ж непрямий, ви перетинаєтеся менш ніж по половині запитів і у нього є хороші позиції і трафік, то обмінятися буде корисно.

Посилання може бути наскрізним, або можете послатися один на одного з тематичних сторінок, в такому випадку дивіться на трафік і позиції цієї сторінки.

️Також треба стежити, щоб посилання було відкрите, а після обміну потрапило в індекс. Крім того, необхідно перевіряти, що дало вам це посилання:

  • відстежуйте свої позиції, чи будуть вони поліпшуватися чи ні;
  • слідкуйте за конкурентом, якщо він буде рости за вашими запитами, це може створити вам проблем;
  • перевіряйте трафік за розміщеним посиланням, особливо якщо воно наскрізне, якщо трафік за посиланням йде, це хороше посилання;
  • слідкуйте як часто люди йдуть від вас за посиланням на конкурента, важливо, щоб ваше вихідне посилання відкривалося для користувача в новій вкладці.
Оцініть статтю
Додати коментар