💃🏻 Нащо потрібен сайт, якщо є Інстаграм?

Сайти та органічна видача – часто досить довга історія для отримання трафіку і заявок. Я часто використовую Instagram і обожнюю його.

Ось вам один простий приклад – нещодавно на консультації мене запитали як просувати 6 (шість) стоматологічних клінік в різних частинах одного міста. Мовляв, як сайти заточити під цю справу?

Але це звичайно безумство, стоматологія у великому місті – занадто конкурентна ніша як для органіки, так і для контекстної реклами. Довга історія з великими вкладеннями і роками розкрутки.

Але можна створити шість акаунтів в Instagram під філії, наповнити їх контентом і старгетувати на радіус в 5 км навколо клініки. Пам’ятайте ж, що Instagram дає цю прекрасну можливість?

Стоматологія, шиномонтаж, автосервіс – будь-який локальний бізнес може рекламуватися точково, не на все місто. Давайте я не буду заглиблюватися і уточнювати всі ці інтереси, вік і т.д. – тут можна і потрібно експериментувати. Просто пам’ятайте про цю опцію вказувати конкрентну область з будь-яким радіусом охоплення.

Просто навіщо вам ці старі сеошники, коли є Instagram, де взагалі все можна зробити самостійно?

Оцініть статтю
Додати коментар