🐃 Наскільки добре індексуються pdf файли завантажені на сайт?

Наскільки добре індексуються pdf файли завантажені на сайт (WordPress) і доступні для перегляду через плагін? Надаємо такий контент по розсилці, але ще хотілося б вивантажувати на сайті для поліпшення SEO.

Індексація PDF файлів, завантажених на сайт, залежить від налаштувань файлу robots.txt. Якщо папка з PDF файлами дозволена до індексації в цьому файлі, то зазвичай вони індексуються нормально. Якщо ні, то треба дивитися, чи не закрита індексація PDF або папок з ними.

За замовчуванням, файли в WordPress вантажаться в папки того місяця і року, коли публікується пост. Всі вони знаходяться в папці wp-content/uploads.

Щоб подивитися, чи є PDF файли У вашого сайту в індексі, наберіть в Google приблизно такий запит:

site:yoursite.ua filetype:pdf

Де замість yoursite вкажіть адресу свого сайту.

В цілому від PDF ефекту по SEO чекати не варто. Ці файли зазвичай потрапляють в топ по другорядним низькочастотним запитам, за якими у пошукача мало релевантних сторінок. Або з точних назв наукових праць, книг і т.д., за якими є PDF.

Тобто відчутного ефекту по залученню відвідувачів PDF файли не дають.

Якщо потрібен ефект по трафіку, то набагато краще давати інформацію не в PDF, а в форматі звичайних веб-сторінок. А в ідеалі – веб-сторінку доповнювати своїм відео і завантажувати його на YouTube. Тоді можна отримувати відвідувачів не тільки з пошуку, але і з YouTube, а це другий пошуковик у світі.

Оцініть статтю
Додати коментар