🗿 Обслуговування комп’ютерів

Обслуговування комп’ютера (ПК, персонального комп’ютера, робочої станції) містить в собі підтримку “автоматизованого робочого місця” (АРМ) – ключової одиниці в інформаційній системі в будь-якій компанії.

Ця послуга буде необхідна практично у будь-якої компанії, починаючи від найменших і закінчуючи найбільшими корпораціями. Послугами IT супроводу займаються як системні адміністратори, що разово приходять до організації, так і внутрішні служби середніх і великих компаній. Вибір того, хто і як це буде робити завжди залишається за самим бізнесом.

Стаціонарні робочі місця

Обслуговування комп’ютера – комплексна послуга, що містить цілий спектр супутніх IT-послуг, що роблять роботу користувачів зручніше, швидше і простіше. В рамках даної послуги надається перелік різних робіт і послуг з обслуговування системного блоку комп’ютера, монітора, налаштування програмного забезпечення робочої станції, налаштування периферійних пристроїв (сканерів, принтерів), налаштування резервного копіювання потрібних даних.

Мобільні робочі місця

В кризовий час багато організацій звертаються до допомоги рішень, що дозволяють співробітникам компанії працювати віддалено з будь-якої точки світу, в якій є інтернет. Особливо подібні рішення популярні в малому і середньому бізнесі, а так само в IT-компаніях.

Подібні рішення дозволяють скоротити витрати на робочі місця персоналу в офісі, знизити заробітні плати персоналу, що працює віддалено, а в деяких випадках – банально підвищити ефективність роботи частини співробітників – часто програмісти та співробітники креативних спеціальностей ефективніше працюють, коли їх не відволікає офісна рутина.

При цьому співробітники зберігають доступ до корпоративної інфраструктури та необхідних їм додатків (1С, систем корпоративного документообігу, загальних ресурсів і т.д.). Мобільним робочим місцем може бути як підключений до мережі ноутбук, так і смартфон.

В обслуговування робочих місць входять наступні роботи:

  1. Усунення неполадок комп’ютерів – діагностика причин збою, відновлення працездатності, координація ремонту обладнання.
  2. Консультування користувачів – це будь-який користувач може отримати консультації з усіх питань, пов’язаних з його робочим місцем.
  3. Планові профілактичні роботи – перевірка обладнання, встановлених версій програмного забезпечення, перевірка роботи додатків і їх оновлення.
  4. Підтримка віддалених робочих місць – підтримка працездатності користувачів, що знаходяться за межами офісу.
  5. Адміністрування програмного забезпечення – налагодження та забезпечення оновлень операційної системи та офісних додатків.
  6. Розгортання і переміщення робочих місць – підключення нових користувачів, модернізація робочих місць і їх переміщення в межах організації.
  7. Забезпечення доступу робочих місць до мережі Інтернет або локальної мережі підприємства.
  8. Управління ліцензіями – контроль коректного ліцензування програмного забезпечення, що використовується організацією.

Встановлення програм

Встановлення програм – це одна з найбільш популярних послуг, пов’язаних з обслуговуванням комп’ютерної техніки та оптимізацією її роботи.

У вас є ноутбук, комп’ютер і потрібна допомога в установці програмного забезпечення, або ви бажаєте повноцінно його використовувати (додатки Майкрософт Офіс, кодеки для відтворення будь-яких форматів фільмів, пристойний антивірус, якісь складні спеціалізовані програми тощо)? Або ж ви випадково видалили якесь програмне забезпечення і не знаєте, як його встановити повторно?

Якщо ваша відповідь – “так”, то за відсутності достатнього часу та/або компетенції у цьому запитанні, то однозначно слід запросити до себе комп’ютерного спеціаліста.

Прискорення роботи комп’ютера, встановлення драйверів та знищення вірусів

Дивно, але навіть абсолютно новий ноутбук або ПК, якщо на ньому вже була встановлена Windows з заводу, може працювати не на стільки швидко, як міг би… що робити? Так, ви все правильно зрозуміли 🙂

Якщо раптом якийсь із пристроїв комп’ютера перестав нормально працювати, з великою часткою ймовірності – винен драйвер. У всякому разі його потрібно спробувати перевстановити або замінити на іншу версію, не вмієте?

Якщо раптом ваш комп’ютер став поводитися дивним чином – зникають документи і файли, у них змінюються розширення і вони більше не відкриваються, в браузері дуже часто вискакує капча, постійно з’являється якась реклама, комп’ютер раптом став помітно гальмувати і т.д. – швидше за все виною тому вірус.

Що ж, проблем у комп’ютера може бути дуже багато і чудово, що є компетентні спеціалісти, що зможуть допомогти. Тому, якщо вам потрібен ремонт і сервісне обслуговування комп’ютерної техніки, зв’яжіться з ними (it-services.com.ua) прямо зараз!

Оцініть статтю
Додати коментар