Перепублікація статей на інших ресурсах

Як краще вчинити, якщо хочеться писати інформаційні статті на сайт і так само розкидати їх по зовнішніх ресурсах типу дзена, vc та ін.?

Я тут бачу 2 шляхи:

  1. Пишемо статті на сайт і тупо розкидаємо по зовнішніх джерелах в такому ж вигляді без змін.
  2. Пишемо статті на сайт і адаптуємо їх під інші майданчики (унік, більш стислий обсяг? трохи інший формат?).

Або взагалі не варто перетинатися в цьому питанні і окремо працювати із зовнішніми майданчиками та своїм сайтом?

Відповідь

Вибір рішення по статейному просуванню залежить від ваших цілей. Якщо кінцева мета – пошукове просування статті на вашому сайті, то другий варіант кращий.

Унікальні статті на сторонніх ресурсах принесуть трафік і посилання на ваш сайт, таким чином підвищать вихідний матеріал в очах пошукових систем.

Написання унікальних статей на зовнішніх майданчиках з посиланням на ваш ресурс, дасть ряд переваг:

  • поліпшення посилального профілю;
  • прямі заходи та підвищення конверсій;
  • поліпшення довіри пошукових систем і, як наслідок, підвищення позицій і трафіку в органічній видачі.

Неунікальні статті на сторонніх ресурсах підвищать цитованість вашого матеріалу в мережі. Така техніка теж дає результат, але він слабкий через дублювання контенту.

Якщо ви хочете підвищити впізнаваність бренду, можна розкидати вже опубліковані статті по сторонніх майданчиках в тому ж вигляді без переписування, але обов’язково залишати посилання на джерело, тобто на ваш ресурс. Так ви покажете пошуковим системам, що ви є автором і першоджерелом даної інформації.

Варто зазначити, що не на всіх майданчиках можна постити неунікальний контент. Швидше за все ці майданчики більш авторитетні і жирні і стаття розміщена на них може ранжуватися вище і краще, ніж стаття, яка опублікована на вашому сайті. Як наслідок ви втратите трафік зі сторінки свого сайту, але прокачаєте бренд.

Оцініть статтю
Додати коментар