Підклеїти або зробити заглушку з посиланням?

У мене питання по підклеюванню. Є можливість купити пару доменів схожої тематики з певною посилальною вагою і віком. Чи буде якийсь зиск від цих доменів і як правильно краще зробити для Гугла? Підклеїти або зробити заглушку з посиланням?

Відповідь

І підклеювання, і заглушка з посиланням може дати позитивний ефект для просування в Google за умови високої якості доменів і відсутності санкцій на них. Єдиного вірного рішення немає.

Крім цього потрібно врахувати поточний посилальний профіль вашого сайту і сайтів конкурентів. Тому як потрібно розуміти – пара доменів це небагато, і, якщо у конкурентів посилань багато, то найімовірніше очікуваний результат у вигляді хороших позицій від таких доменів ви не отримаєте.

З нашого досвіду з тематичних сайтів з хорошими показниками можна робити як редирект, так і заглушку з посиланням. Для навколотематичних сайтів бажано піднімати дроп і ставити посилання.

Оптимальним рішенням може стати не заглушка з посиланням, а розгортання викуплених доменів в повноцінні сайти-сателіти з передачею посилальної ваги головному домену через сайт-прокладку, використовуючи не наскрізне посилання з головної сторінки сателіта на сторінку сайту-прокладки.

Оцініть статтю
Додати коментар