🤪 Правильна склейка дропа – www, без www, протокол

Отже, для того, щоб визначити за якою адресою у вас буде відкриватися сайт, виконуємо наступні процедури за допомогою Ahrefs:

  1. Відкриваємо Ahrefs Organic keywords Movements і якщо на дропі була видимість, трафік – тут ви побачите по якому протоколу ранжирувався сайт і відповідно залишаєте його таким же незалежно на який протокол ведуть зовнішні посилання.
  2. Якщо в Ahrefs Organic keywords Movements у вас порожньо, то наступним етапом буде відкрити Ahrefs Pages Best by links – він дуже наочно показує на які сторінки і з яким урлом (www, http…) є зовнішні посилання. Можна відкрити кожну сторінку і подивитися якої якості посилання всередині. Найважливіший момент тут – подивитися посилання всередині головної з https протоколом. Так як Ahrefs засовує туди зовнішні посилання з редиректом http на https. Тому потрібно вважати, що вигідніше поставити http або https.

Ще раз нагадаю, любителям https протоколів – це несуттєвий фактор ранжирування, а ось який ви протокол поставите в результаті на дропі – істотно вплине на розподіл ваги на ваш сайт.

А тепер найважливіший момент, коли ви визначилися з першими двома пунктами, то нагадаю, що вказати правильний урл в ВП – це не вирішення проблеми))). Хоча більшість так і робить! Є такий файлик .htaccess  – ось в нього і потрібно вписати, те саме, правило склейки.

Приклад .htaccess (під cloudflare), домен з https протоколом і www, користуйтеся на здоров’я:

приклад
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP:X-Forwarded-Proto} !https
RewriteRule (.*) https://www.domen.com%{REQUEST_URI} [R=301,L]

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\. [NC]
RewriteRule (.*) https://www.domen.com%{REQUEST_URI} [R=301,L]
RewriteRule .* – [E=HTTP_AUTHORIZATION:%{HTTP:Authorization}]
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ – [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>

Оцініть статтю
Додати коментар