🤪 Правильна склейка дропу – www, без www, протокол

Ну що, навчимо конвеєрки робити роботу правильно? А? А то знову зробив аналіз чергової сітки клієнта такого агентства))) і з 50 PBN ні в одного не було налаштовано правильно.

Отже, для того, щоб визначити за якою адресою у вас буде відкриватися сайт, виконуємо наступні процедури за допомогою Ahrefs:

  • Відкриваємо Ahrefs Organic keywords Movements і якщо на дропі була видимість, трафік – тут ви побачите по якому протоколу ранжувався сайт і відповідно залишаєте його таким же незалежно на який протокол ведуть зовнішні посилання.
  • Якщо в Ahrefs Organic keywords Movements у вас порожньо, то наступним етапом буде відкрити Ahrefs Pages Best by links – він дуже наочно показує на які сторінки і з яким урлом (www, http…) є зовнішні посилання. Можна відкрити кожну сторінку і подивитися якої якості посилання всередині. Найважливіший момент тут – подивитися посилання всередині головної з https протоколом. Бо Ahrefs засовує туди зовнішні посилання з редиректом http на https. Тому потрібно вважати, що вигідніше поставити http або https.

Ще раз нагадаю, любителям https протоколів – це несуттєвий фактор ранжирування, а ось який ви протокол поставите в результаті на дропі – істотно вплине на розподілі ваги на ваш сайт.

А тепер найважливіший момент, коли ви визначилися з першими двома пунктами, то нагадаю, що вказати правильний урл в ВП – це не вирішення проблеми))). Хоча більшість так і робить! Є такий файлик .htaccess – ось в нього і потрібно вписати, то саме, правило склейки.

Приклад .htaccess (під cloudflare), домен з https протоколом і www, користуйтеся на здоров’я:

Код
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP:X-Forwarded-Proto} !https
RewriteRule (.*) https://www.domen.com%{REQUEST_URI} [R=301,L]

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\. [NC]
RewriteRule (.*) https://www.domen.com%{REQUEST_URI} [R=301,L]
RewriteRule .* – [E=HTTP_AUTHORIZATION:%{HTTP:Authorization}]
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ – [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>

P. S. До речі, по seo-агентству, якщо вже бути чесним до кінця. У більшій частина випадків у WP вказали правильний протокол і це тільки половинчасте рішення))), в РЕШТИ ні (може обламалися до кінця все аналізувати). Але ось .htaccess ніде не заповнений.

Оцініть статтю
Додати коментар