💸 Представники Google не брешуть?

Кожен раз, коли хтось із SEO-групи заперечує те, що говорить представник Google, особливо якщо він звинувачує його в брехні, він демонструє відсутність знань про те, як працюють великі корпорації – особливо ті, які базуються в США.

Google постійно бере участь у більш ніж сотні великих судових процесів, кожен з яких може коштувати мільярди доларів.

У зв’язку з цим одним з найвпливовіших відділів Google є юридичний відділ, і я гарантую вам, що вони в деякому роді підписують документи про відповідність практично з усіх питань, аж до того, чи може гуглер виступити в певному подкасті, щоб відповісти на питання по певній темі.

Вони не дозволяють співробітникам брехати. Насправді вся суть полягає в тому, щоб переконатися, що Google ніколи не потрапить у неприємності через свої слова, які можуть бути використані в будь-якому з цих мільярдних судових позовів або викликати нову хвилю.

Ось чому представники Google часто бувають так обережні, і чому вони дуже добре обмірковують, що можна говорити, а що не можна.

Якщо ви отримали від Google заяву, яка йде всупереч з вашими переконаннями, є дві речі, які потрібно зробити, і одна річ, яку робити категорично не можна.

Перше, що потрібно зробити, це прийняти його як факт. Вам це може не сподобатися, і це може повністю суперечити вашому мисленню, але з цим ви розберетеся на другому етапі. Якщо вони це стверджують, то майже напевно це буде точною і абсолютною правдою.

Проте…

Друге, що потрібно зробити, це ретельно проаналізувати, що саме вони сказали і чого не сказали. Не екстраполюйте занадто далеко і не виривайте з контексту. Чи є способи, за якими те, що вони сказали насправді, і те, у що ви вірите, обидва можуть бути правдою?

Якщо так, то вітаю, ви, ймовірно, вдосконалили свої знання до більш детального і чіткого ступеня.

Якщо ні, то вам доведеться переосмислити те, що ви думаєте, що ви бачили, що насправді працює, і враховуючи, що це не те, про що вам тільки що сказали, що цього не може бути. (Це може бути щось близьке, але те, що вони сказали, майже завжди буде правдою, принаймні технічно).

Єдине, чого ніколи не слід робити, це відкидати те, що вони говорять, як просту пропаганду. Їх юридична команда – найвпливовіший голос в Google і категорично забороняє подібні речі.

Якщо їх спіймають на одній брехні, це може коштувати їм дюжини судових справ і мільярдів і мільярдів доларів. У них є правила, що забороняють дезінформацію.

Оцініть статтю
Додати коментар