Проспамимо конкурентів

Є неймовірна кількість способів напаскудити конкуренту. Є цілком прості та очевидні, такі як посилальний спам. Є менш помітні, такі як накрутка негативних ПФ. Але цей пост сьогодні про інше ♪

Чому я не займаюся спамом конкурентів?

Відповідь можна помістити рівно у два слова – це невигідно. Розберемо детальніше. Способів напаскудити мільйон. А способів створити щось нове – одиниці.

Розраховуючи рентабельність будь-якого сайту, ми можемо порахувати витрати на маркетинг, на девелоперів, на софт і залізо, на офіс і так далі. Це все вважається легко і просто. Але що зазвичай все упускають в розрахунках – це час. Час не виражений у зарплаті, а фізично витрачений на проект.

Припустимо, щоб вивести сайт за певним запитом – вам потрібно зробити 100 годин умовних робіт. Якщо у вас два проекти  -робіт вже на 200 годин. Якщо 10 – то на 1000.

І тут з’являється головне питання – а на що ви витратите ці умовні 100 годин?

8 робочих годин сьогоднішнього дня ви не повернете завтра, додавши бюджет. І ніяк їх не змасштабуєте. Ви можете витратити їх на свій проект. Або на спам конкурентів. Вибравши другий варіант, ви програєте двічі.

Перший раз – навіть прибравши конкурента з позиції, рано чи пізно він туди повернеться.

Другий – ви відсуваєте свій сайт від топа на ту кількість годин, які витратили на конкурента

Попросту кажучи – ви даруєте йому свої робочі години, так як він займається розвитком своїх проектів, а ви на це витрачаєте вже часу менше ніж всі інші.

Так і де тут у вас конкурентна перевага?

Правильно, ніде. А якщо конкурент працює не по 8, а по 10 годин на добу?

Він буде ближче до топу на дві години кожен день, а якщо ви витрачаєте час не туди-то на всі шість.

Сильно корисніше займатися своїми сайтами, а не чужими.

Всім топів без спаму, і хороших апдейтів.

Оцініть статтю
Додати коментар