👇 Проста техніка отримання .gov, .edu, .com і т.д. зворотних посилань

Я перевіряв зворотні посилання одного зі своїх конкурентів і виявив, що у них багато зворотних посилань на .gov. Я копнув глибше і виявив там цілий новий світ.

Я впевнений, що це не нове відкриття, але мало хто про це знає. Ви самі побачите, що таких зворотних посилань дуже мало. Але вони працюють, принаймні на папері.

Логіка: Є кілька онлайн-систем, які призначені для публікації живого архіву своїх груп розсилки в Інтернеті. Одна з них називається PiperMail, побудована на базі MailMan. Ці два бедбої написані на Python ще в ті часи, коли в Іраку був уряд Саддама, а в Avenged Sevenfold був оригінальний склад. Стара технологія.

Ми просто надішлемо наші листи в їхні системи й опублікуємо їх на їхньому сайті. Звичайно, з текстовим змістом і нашим бажаним url.

Як їх знайти: Ми будемо використовувати старий добрий Google, щоб знайти сайти, які використовують PiperMail, один за одним. Ви можете використовувати мій пошуковий запит, щоб знайти їх.

inurl:~pipermail site:*.gov

(Видаліть “~”, я додав його, щоб уникнути смайликів).

Ви зрозуміли логіку. Просто поекспериментуйте з різними TLD або їхніми комбінаціями.

Більшість сайтів на першій сторінці будуть або офлайновими, або захищеними. Можливо, вам захочеться копнути глибше або збагатити свій запит ключовими словами.

Як їх використовувати: По-перше, потрібно знайти відповідний сайт.

Просто виберіть один. Ми протестуємо і подивимося, працює він чи ні.

Ось як виглядатиме url:

Ну що, ти вже підписався (-ась) на нашу Тєлєгу? (° ͜ʖ°)

site.gov/pipermail/text/date/page.html

Тепер видаліть номер і дату запису з URL-адреси.

site.gov/pipermail/

Зайдіть за цією адресою. Ви потрапите на головну сторінку архіву. Ви побачите сторінку з датами.

Ця сторінка виключена з robots.txt і не може бути знайдена в google.

Але сторінки з контентом не мають такого виключення.

Тут ми клацаємо по гіпертексту “Ви можете отримати більше інформації про цей список”. Це дасть нам інструкції щодо надсилання контенту на цей сайт.

Використовуйте поштовий акаунт (наприклад, protonmail) і підпишіться на список розсилки. Потім скористайтеся інструкціями на сторінці, щоб розмістити новий контент (деякі системи вимагають підписки перед розсилкою, а деякі – ні).

Проіндексуйте її в Google, і все. Ви щойно отримали зворотне посилання з урядового (або будь-якого іншого за вашим бажанням) сайту.

Перш ніж запитати

З: Чи є посилання, представлені тут, DF або NF?
В: Це залежить від обставин. Хоча посилання ніколи не мають тега “nofollow”, деякі оновлені системи включають мета-теги “nofollow” у свої заголовки. Ви можете перевірити їх перед розміщенням. Ми прагнемо до старіших систем, які надають тут DF-посилання, але зворотні посилання nofollow також корисні для вашого seo в іншому сенсі.

З: Чи індексуються такі сторінки?
В: Так. Але вони є сирітськими сторінками (їхня батьківська сторінка виключена robots.txt), тому ви повинні індексувати їх самостійно.

З: Чи можу я отримати список усіх груп розсилки на одному сайті?
В: У деяких старих версіях сайт site.com/pipermail/ url дає вам весь список груп розсилки, доступних у системі. Перевірте їх, це навіть краще за спам у старій системі.

Усі сайти, з якими я стикаюся, використовують оновлені системи. ОП – відстій. Просто копайте глибше. Я дав вам методику, врешті-решт ви знайдете кілька застарілих систем, які дадуть вам змогу розмістити своє посилання на їхньому сайті. Повірте, мені знадобилося всього 10 хвилин, щоб знайти старі сайти.

Оцініть статтю
Додати коментар