😎 Робоче посилання з Вікіпедії – реальність?

Розповімо як знайти статтю під запит, що просувається, і отримати робоче посилання на ваш проєкт. Спойлер – запасіться терпінням

Присутність ресурсу, що просувається, у Вікіпедії, а особливо в “живій” відвідуваній статті важко переоцінити. Тим паче, що платформа дає змогу створити акаунт редактора і вносити правки всім охочим. За однієї умови – правки мають бути корисними.

Отримання посилання можна розділити на три етапи:

  1. Створюємо і прогріваємо акаунт.
  2. Знаходимо релевантну нашому запиту статтю, в якій не вистачає джерел.
  3. Робимо якісний матеріал на сайті, що просувається, під статтю, в якій дефіцит джерел.

Насправді, найскладніше в усьому цьому саме третій пункт – створити дійсно якісний експертний контент на своєму ресурсі.

Перший крок нехитрий, але вимагає часу і терпіння. Заводимо акаунт, обираємо сфери, в яких компетентні, і вид правок, якими хочемо займатися, і час від часу приділяємо 10-15 хвилин на день внесенню корисних правок у статті.

Важливо розуміти, що у вас не вийде один раз внести правки, проставити посилання й очікувати, що воно там так і залишиться. Ми витратили близько місяця на практично щоденні рутинні дії, щоб набрати собі карму і в нашому посиланні не побачили хитрого задуму.

Щодо другого пункту чинимо так.

Ну що, ти вже підписався (-ась) на нашу Тєлєгу? (° ͜ʖ°)

Беремо конструкцію виду:

inurl:uk.wikipedia.org [ваш запит] не вистачає посилань на джерела.

Йдемо в будь-який сервіс, який збирає видачу Google(!) за запитом і копіюємо результат до себе в таблицю.

Таким чином, ми отримуємо список відповідних нашому ключу сторінок Вікіпедії, які буквально самі просять вказати посилання на джерело.

Далі переходимо до третьої і найскладнішої частини – пишемо на своєму сайті унікальний експертний матеріал за темою. Необхідно не переписати щось у сотий раз із ТОП-10 видачі, а саме створити своє.

Потім заходимо в статтю і посилаємося на себе, як джерело. Тут усе сильно залежатиме від вашої тематики. Звісно, в рази легше провернути щось подібне для інфосайту. Але підключивши уяву можна зробити подібне і в комерції.

Звісно, все перераховане не гарантує 100% отримання посилання. Модератор часом може знести не те що посилання, а й навіть, здавалося б, обґрунтовану розумну правку стилістики. Але шанси досить великі. Також у деяких випадках модерація може затягнутися на роки (і це без перебільшення).

Для прикладу: одне з проставлених нами посилань висить, як таке, що потребує перевірки модератором, але висить воно так уже півтора року і навіть генерує якісь переходи 😊✨

Оцініть статтю
Додати коментар