👋 Розробляємо сторінки “Доставлення”, “Оплата”, “гарантії”, “способи повернення” для людей та пошукових ботів

Покупець, який підібрав товар у вашому магазині з великою ймовірністю піде вивчати способи доставки та оплати. Коли мова йде про дорогі товари, то користувач піде вивчати сторінки гарантії та повернення. Тому важливо зробити сторінки якісно, а не просто розмістити пару абзаців тексту.

Попередньо вивчіть в метриці наскільки популярні ці розділи на вашому сайті якщо вони є. А також конверсію в замовлення після відвідування розділу.

ТЗ підходить для просування і в Яндекс і в Google.

Чек-лист

 1. наскрізне посилання в меню з релевантним текстовим анкором “Доставка”, “самовивіз” “Оплата”, “гарантії”, “способи повернення”.
 2. сторінки “Доставлення” і “Оплата” можна об’єднати на одній сторінці.
 3. сторінку “самовивіз” варто робити окремою якщо інформації багато. Наприклад, велика кількість точок самовивозу.
 4. Заголовки блоків зроблені тегами H і релевантні: пункти самовивозу, відправка поштою і так далі. Блоки названі загальноприйнято, а не з “креативом”. Боти не розуміють жартів.
 5. H1 і title містять важливі слова “Доставка”, “самовивіз”? “Оплата”, “гарантії”, “способи повернення”
  1. Способи доставки в місто N – магазин роги і копита
  2. Пункти самовивозу в місті N магазину роги і копита
 6. під кожне місто свої сторінки “Доставка”, “самовивіз”, “повернення”. Використовується при просуванні на піддоменах, міських папках, окремих міських сайтах.
 7. хлібні крихти містять релевантні слова “Доставка”, “самовивіз” “Оплата”, “гарантії”, “способи повернення”.
 8. релевантний URL: dostavka, dostavka-spb, samovyvoz, samovyvoz-spb, oplata, garantii, sposoby-vozvrata
 9. Не робіть, будь ласка, просто полотна тексту. Заплатіть дизайнеру, щоб він оформив їх красиво.
 10. інформація на сторінках максимально докладна. Наприклад, якщо це точки самовивозу, то потрібно додати інформацію: адреса, метро, телефон, пошта, як пройти (якщо є труднощі).

Подивіться, яка краса у Мвідео mvideo.ru/deliverypage. Цим вони викликають довіру і не відлякують від подальшої дії “Оформити замовлення”. І сайт з п’ятої сторінки видачі. cifrus.ru/company/oplata-i-dostavka
Тонна інформації в купу. Практично нічого не варто розвести “Доставка і оплата”, “Доставка і оплата в регіонах”. І на загальній сторінці “Доставка і оплата” зробити розводку.

Оцініть статтю
Додати коментар