😉 SEO-Лавина

Давайте розповім про методику “SEO-Лавина”, відому ще як “комплексне SEO” (Compound SEO):

Всі ми знаємо, що Google не дуже довіряє новим сайтам. Тому навіть якщо ви виберете ключове слово з 1000 запитів на місяць і оптимізуєте свій контент під нього, Google, швидше за все, не виведе вас в топ за цим запитом.

Ідея Compound SEO, з іншого боку, полягає в тому, щоб почати з малого. Замість того щоб орієнтуватися на ВЧ ключові слова, ви починаєте зі споріднених – НЧ. Як тільки ви почнете добре ранжуватися по НЧ запитам, ви починаєте орієнтуватися на ключові слова з трохи більшим обсягом пошуку, поступово вибудовуючи “рівні”.

Ідея полягає в тому, що ви демонструєте авторитет Google і поступово зміцнюєте довіру (сніжний ком і ранжування по все більшим і більшим ключовим словам). Це більш трудомісткий і повільний процес, ніж просто нарощування посилань, але основа вашого SEO більш міцна.

А ось тут виникає складність. Щоб визначити ключові слова, на які слід орієнтуватися, ви подивіться на середньодобову кількість відвідувачів органічного пошуку. Наприклад, якщо в середньому ви отримуєте 50 щоденних відвідувань з органічного пошуку Google, ви повинні вибрати ключове слово, за яким приблизно 50 місячних пошукових запитів.

Звучить нерозумно? Подумайте про це. Якщо Google дає вам лише 50 хітів трафіку на день, то, ймовірно, він не збирається раптово дати вам 500 хітів на день за ключовим словом з 15 000 запитів на місяць (незалежно від того, наскільки добре ви розміщуєте внутрішні посилання або оптимізуєте свій вміст).

Таким чином, ваші “рівні” можуть виглядати приблизно так. Ви створюєте контент і цільові ключові слова для кожного рівня (знову ж таки на основі щомісячних відвідувань в гуглі).

  • Рівень 1: волюм 0-10
  • Рівень 2: волюм 20-50
  • Рівень 3: волюм 50-100
  • Рівень 4: волюм 100-500

Як приклад, припустимо, я тільки що почав вести невеликий блог про домашніх тварин, займаючись афіліат маркетингом. Я отримую не більше 10 візитів на день. Я не збираюся раптово зайняти місце в рейтингу за запитом “як довго живуть золоті рибки” (9900 запитів в міс.).

Але я можу зайняти місце за запитом “повітряні бульбашки на золотих Рибках” (10 запитів в міс.). Тому я напишу невеликий пост про те, чому повітряні бульбашки з’являються на золотих рибках. Це не принесе тонну трафіку, але це покаже авторитетність для Google.

Коли трафік органічного пошуку Google підніметься до 100 відвідувань в день, я зможу створювати контент за іншими термінами, наприклад “2 золоті рибки в чаші” (90 запитів в міс.). Я можу написати блог про те, чи можна тримати двох золотих рибок в одній чаші.

Через кілька тижнів (або місяців), коли я отримаю в середньому 500 відвідувань з Google в день, я можу створити новий контент, орієнтований на такі ключові слова, як “кращий корм для золотих рибок” (480 запитів в міс.).

І так далі. Знову ж таки, це все про створення вмісту та авторитету. Ви починаєте з малого, створюючи цілеспрямований контент за ключовими словами з низьким обсягом реалістичних запитів, а потім нарощуєте його на більш волюмний і якісний контент.

Не зрозумійте мене неправильно, я не хочу сказати, що ви не повинні створювати контент, націлений на ключові слова з високим волюмом і високою складністю. Безумовно, варто. Але просто майте на увазі, що вони, ймовірно, не принесуть багато трафіку (принаймні, не відразу).

Замість цього, саме ваші “рівні” закладуть основу для того, щоб ці сторінки, що приносять великі гроші, в кінцевому підсумку отримали необхідний їм підйом. В очах Google ви демонструєте авторитет і доводите, що ваш контент заслуговує довіри і є цінним.

Я також не кажу, що ви не повинні намагатися отримати зворотні посилання. Знову ж таки, це абсолютно необхідно. Але розгляньте зворотні посилання як прискорювач, щоб піднятися на наступний рівень. Основна увага все одно повинна бути зосереджена на тому, щоб почати з малого і нарощувати обороти.

Оцініть статтю
Додати коментар